beta hcg düşüyor yardııımm

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar lütfen yardım edin.. ben önceki gün adetimin gecikmesiile kan tahlili yaptırdım ve 233.64 çıktı.sonra bugün yaptırdım 116.00 çıktı.değerim düşüyor ve rahimde gebelik yok..bu dış gebelik mi??????yani değer düşsede dış gebelik olurmu?neolur bilginiz varsa cevap verin bana...

ada

ebe
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben dış gebelik olabileceğini düşünmüyorum canım.çünki onda tüm belirtiler aynı gebelikteki gibidir.bhcg onda katlayarak çoğalmaz ama yükselmeye devam eder.dr.una danışsan ii olur.ağrın varsa düşük olabilir.ama dedim ya dr.un daha doğru cevap verecektir.

Rockwell

I Rock :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
evet canim hic vakit kaybetmeden hemen yarin doktoruna gorun derim. dis gebelik veya dusuk olabilir. genelde ikisindede deger dusuyor diye biliyorum. hayirlisi neyse o olsun canim. gecmis olsun simdiden

gxixdacxix elif

hepgüldürmek isterim seni
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
düşük de olabilir..ağrınız lekelenmeniz varmı?bence acil bi doktora görünün..
geçmiş olsun..

emeliko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
dış gebelik olmaz .dış gebelikte değer artar ama sağlıklı gebeliklerdeki gibi artmaz..benim de senin gibi oldu..ama maalesef düşükle sonuçlandı

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
859
yaşadığınız olay kimyasal gebelik değeriniz düşerek kaybolacaktır ve büyük ihtimal herhangi bir belirti vermeden gebelik sonlanacaktır..netten araştırın ..kimyasal gebelik yazın bilgi edinin..geçmiş olsun...

kelebek41

Kalbinurum
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
kimyasal gebeliktir arkadaşım..

esrako

HOSGELDİN KIZIM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
bencede kimyasal gebelik :KK43:

K

kucukkedicik

Ziyaretçi
arkadaşlar lütfen yardım edin.. ben önceki gün adetimin gecikmesiile kan tahlili yaptırdım ve 233.64 çıktı.sonra bugün yaptırdım 116.00 çıktı.değerim düşüyor ve rahimde gebelik yok..bu dış gebelik mi??????yani değer düşsede dış gebelik olurmu?neolur bilginiz varsa cevap verin bana...
canım düşük de olabilir dış gebelikte... ama değer düşüyorsa korkma kendiliğinden kaybolacaktır büyük ihtimalle.

ama düşüp sonradan yükselenleri de duydum. doktorunla iletişimde ol bence. sürekli.

ve ağrın olursa, kanaman olursa, bayılma hissi olursa hemen doktoruna git canım. ihmal etme.

Yukarı Alt