beta hcg lütfen yardımmm..!!

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
ya beta hcg sonucu 1.00 referans ağırlığı 0-2,6 daha adetime 6 var sizce nedemek bu sonuç bilgisi olan varmı??:uhm:

CeylinNaz

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
benim bildiğim geb için en az 5 den yukarı olmsı lzm birde erken gebelikde bilinebilyo bu şekilde 5 in altındaysa gebelik yok bence ve geb varsa hergün 2 ye katlnarak yükselmesi lzm herşey gnln ce olsun inş hmn gelir bebişin

S

serenayım

Ziyaretçi
hülya aydın o zaman 2,6 olmakla olmamak arasında bişey mi acaba oluşacak herhalde daha inşallah öylede olur 2,6 da iyi bir rakam merak etme sen rüyameleğim her şey yolunda ama sitrestende uzak dur

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZE SAĞOLUN BENİM BEKLEMEKTEN BAŞKA YAPACAGIM BİŞEY YOK GALIBA HAFTAYA ÇARŞAMBA ALLAH HAYIRLISINI VERSİN...:çok üzgünüm:

tuker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
size bu konuda işin içinden biri olarak söyleyebilirim ki sonucunuz negatif görünüyor. ama en riskli günler adetin başlama gününden itibaren 14-17 gün arası yani bu günlere dikkat etmeniz gerek

papatyaaaa

şükürler olsun ALLAHIM
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kızlar adet tarihim 11 şubat ve kan da 3250 çıkmış nasıl sizce lütfen fikri olan yazsın doktora yarın gisicem çok merak ediyorum

AnlamadanDinlemeden

HayaT BeNimLe GüSeL :))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
21
kızlar adet tarihim 11 şubat ve kan da 3250 çıkmış nasıl sizce lütfen fikri olan yazsın doktora yarın gisicem çok merak ediyorum
Benimde 11 şubat Sat tarihim aynıyız senle ...

Rüyameleğim daha çok erken canım bi sonuç için bekle biraz daha canım.İnşallah yüksek çıkar.a.s.

Son düzenleme:

mira

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım bir hafta sonra yaptır sen o testi daha erken

Yukarı Alt