beta hcg yavaş yükselenler...lütfen bakın..

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.512
51
yazmayayım dedim ama yine dayanamadım...daha önceden beni tanıyan çoktur..ben tüp bebekle yeniden hamileyim ama henüz sevinemiyorum..beta hcg değerlerim yavaş yükseliyor..diğer gebeliklerimde de yaşamıştım bunu ama yine de içim rahat etmiyor..çünkü o zaman ilk değerim daha yüksek başlamıştı..doktorum pk endişelenmedi bana göre yeterli dedi üstelik bir prof ama bana hiç yeterli gelmiyor maalesef..
5. gün transferi....

10. gün değerim.....55
12. gün değeri........78
ve doktor istemese de bugün yine yaptırdım
14. gün değeri.........114

lütfen böyle olup gebeliği devam edenlar yazsın...sona erenler yazmasın çok korkuyorum çünkü...

nubahar86

kızım abla oldu
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
509
8
ben varım 9.günümde test yapmıştım 28.44...........2 gün sonra 64.39.... 4 gün sonra 226.7 benim embriyolarım 5. gün embriyosuydu o yüzden biraz erken yaptım ve şu anda kızım 2.yaşına basacak...anlayacağın illaki 2kat artmasına gerek kafana çok takıp benim gibi hamilleliğini stresle geçirme

3MELEKANNESI

Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.512
51
canım senin sadece son iki test arasında az eksiklik var o da neredeyse iki katı..benim çok fark var :KK43:
inşallah dediğin gibi olur..

bestes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2010
646
9
yazmayayım dedim ama yine dayanamadım...daha önceden beni tanıyan çoktur..ben tüp bebekle yeniden hamileyim ama henüz sevinemiyorum..beta hcg değerlerim yavaş yükseliyor..diğer gebeliklerimde de yaşamıştım bunu ama yine de içim rahat etmiyor..çünkü o zaman ilk değerim daha yüksek başlamıştı..doktorum pk endişelenmedi bana göre yeterli dedi üstelik bir prof ama bana hiç yeterli gelmiyor maalesef..
5. gün transferi....

10. gün değerim.....55
12. gün değeri........78
ve doktor istemese de bugün yine yaptırdım
14. gün değeri.........114

lütfen böyle olup gebeliği devam edenlar yazsın...sona erenler yazmasın çok korkuyorum çünkü...
merhaba canım,

doktorun ne diyor peki bu duruma neden daha baktırma dedi?

3MELEKANNESI

Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.512
51
benim için yeterli dedi....üçüncü değeri yazdığımda da ...takibe devam moral bozmaca yasak dedii....bir de benim ilk gebeliğimde de şöyle olmuştu..aşılamaydı...

14. gün 266
16. gün 477
18.gün 688
21. gün (3 gün sonra)birden..
2069 oldu sonuç üçüz gebelik...umarım bünyem böyledir...:KK43:

Aris

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2010
810
7
ben en iyi örnekmişim zaten...............
Tatlım, ne güzel işte kendi kendine örnek alıyorsun.
Ben tüp bebek yaptırmadım, ama bu konuları baya incelemiştim.
Araştırdım kadarıyla başlarda bu tür değer dengesizliği çok çok normaldır.
Bence endişelenecek bir durum yoktur. Doktorun da normal diyor, sen neden kendi kendini stres yapıyorsun?
Allah korusun, ya stresten dolayı sana birşey olursa?
Bence hiç moralini bozma, bir koltukta uzan ve sevdiğin bir film seyret. Seni rahatlatacaktır.
Herşey yolundadır, meraketme canım.

Yukarı Alt