Beyaz Amerikan kapı boyası

Loiseaxblue

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
235
Arkadaşlar , oda kapısı beyaz Amerikan olan muhakkak vardır .Sormak istediğim bu kapıları yeniden boyatmak istediğinizde ne yapıyorsunuz.Çünkü beyaz kapının rengi çabuk sararıyor .Boyatmak için kapıyı mı sökmek gerekiyor,tabi birde çerçeveleri var.Yanıtlarsanız sevinirim .a.s.

çawrexsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım kapılarım american kapı değil.ama bence boyatılmaz diye düşünüyorum:nazar:.çamaşır suyu ne güne durmuşşş:jeyyar:

Loiseaxblue

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
235
Canım tamamda , boyası dökülünce ne olacak .Bakıyorum boyalar ufak ufak gidiyor .Taktıralı 3 yıl oldu .Her boyası bozulan kapıyı da yenilemeyeceğimize göre muhakkak boyatılır diye düşünüyorum .Ama sanırım tabanca boya ile boyanıyor , beni düşündüren bu .a.s.

busevay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
var cnm benım kapılarım beyaz ama ben memnun degılım boyayı kasalara bır kat surmusler kasalar sarardı ama kapılar beyaz boyacı eve gelıp boyuyor nasıl renk istıyorsan ama ben memnun almadıgım icin koyu bır renk boyatacagım ama kapılar kesınlıkle sokulmuyor bıde kasaları var bunların cunku bır boyacı buldunda sana yardımcı olur kolay gelsın cnm

DIONYSOS

:) nasılım???????
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
canım kapıların çok mu eski yani benim kapılarda böyle bi sorun yok..
boya badana yapan yerlere sor istersen

Hallelujah

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaşımın kapıları bir yıl sonra sararmaya başladı,yaptırdığı yere şikayet etti,kapıları gelip aldılar boyayıp iki gün sonra getirdiler.

haydeç

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Arkadaşlar , oda kapısı beyaz Amerikan olan muhakkak vardır .Sormak istediğim bu kapıları yeniden boyatmak istediğinizde ne yapıyorsunuz.Çünkü beyaz kapının rengi çabuk sararıyor .Boyatmak için kapıyı mı sökmek gerekiyor,tabi birde çerçeveleri var.Yanıtlarsanız sevinirim .a.s.
arkadaşım benim kapılarımda amerikan kapı ve kırık beyaz.mutfağımın kapısı sarardı..ben sordum dedikleri sökülüp kapıları yaptırttığımız yerde tekrar boyanacakmış .anlıcan zor iş.bakalım ne yapıcam bende merak ettim.. cevap verecek olan arkadaşlarımız olursa çok sevinirim...

nurselnaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar benim kapılarımda amerikan onları normelde sanayide özel püskürtmeli boyayla boyuyorlar ama ben normal yağlı boyayla boyacıya boyattım bir ton para verip söktürüp boyatanlardan hiç fark yok arkadaşlarım görünce kazıklandık diye çok üzüldüler. Sizde üzülmeyin inanın hiç fark yok

haydeç

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
arkadaşlar benim kapılarımda amerikan onları normelde sanayide özel püskürtmeli boyayla boyuyorlar ama ben normal yağlı boyayla boyacıya boyattım bir ton para verip söktürüp boyatanlardan hiç fark yok arkadaşlarım görünce kazıklandık diye çok üzüldüler. Sizde üzülmeyin inanın hiç fark yok

çok şaşırdım ama amerikan kapıların kendilerine özel dokuları oluyor..bozulmadımı...:1shok:düz kapı gibi olmuştur sanırım...bilgilendirirseniz sevinirim....

Yukarı Alt