BEYAZ EŞYA ÖNERİSİ

En kaliteli beyaz eşya markası hangisi?

• Ankete Katılan
    10

Meyri94

Ol der ve olur.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
Kızlar, beyaz eşyada hangi markayı öneriyorsunuz? Tecrübelerinizi paylaşır mısınız buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinesi alacağız :KK16: çoğunlukla bosch marka öneriyorlar ama bilemedim 🤷🏻‍♀️

matematikci90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
64
annem bosch un camasir makinesinden hic memnun kalmadi.

tabi bu her urunu icin gecerli degildir.

benim buzdolabim, camasir makinem, beko 5 yıldır kullanıyorum tık demediler. bulasık makinem ankastre setim arcelik 2 yıl once yeni ev alınca mutahit taktı. 2 yıldır hic sorun yasamadım.

Meyri94

Ol der ve olur.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
annem bosch un camasir makinesinden hic memnun kalmadi.

tabi bu her urunu icin gecerli degildir.

benim buzdolabim, camasir makinem, beko 5 yıldır kullanıyorum tık demediler. bulasık makinem ankastre setim arcelik 2 yıl once yeni ev alınca mutahit taktı. 2 yıldır hic sorun yasamadım.
Arçelik eskisi gibi kaliteli değil diyen çok var o yüzden emin olamıyorum eskiden arçelikten başkasını almazdık en kalitelisi o diye ama şu an önermiyorlar 🤷🏻‍♀️

benibekleyin

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
389
benim her şeyim vestel ve çok memnunum
bulaşık makinem çok kullanışlı
annemki bosch marka ama içi kullanışsız baya o bile benimkine özeniyor 😂

Meyri94

Ol der ve olur.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
benim her şeyim vestel ve çok memnunum
bulaşık makinem çok kullanışlı
annemki bosch marka ama içi kullanışsız baya o bile benimkine özeniyor 😂
Yaa öyle mi 🤔 vestel markasından uzak dur dediler bana çok arıza veriyormuş, siz karşılaştınız mı bir arızayla bir de ne kadar süredir kullanıyorsunuz 🤗

benibekleyin

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
389
Yaa öyle mi 🤔 vestel markasından uzak dur dediler bana çok arıza veriyormuş, siz karşılaştınız mı bir arızayla bir de ne kadar süredir kullanıyorsunuz 🤗
bir kere buzdolabında sorun yaşamıştım soğutmuyordu.
ani elektrik kesntilerinden olmuş adam bi iki yerini ayarlayıp gitti. 3 yıl olacak maşallah diyeyim. diğerlerinde sorun yaşamadım bulaşık çamaşır makinesi ve ankastreden

Meyri94

Ol der ve olur.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
26
bir kere buzdolabında sorun yaşamıştım soğutmuyordu.
ani elektrik kesntilerinden olmuş adam bi iki yerini ayarlayıp gitti. 3 yıl olacak maşallah diyeyim. diğerlerinde sorun yaşamadım bulaşık çamaşır makinesi ve ankastreden
Aman maşallah diyelim nazar değmesin, ankastre demişken ben beyaz istiyorum ankastreyi kullanışlı olur mu bilginiz var mı

Yukarı Alt