Beyaz eyeliner nasıl sürülür

Rline

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2012
1.373
86
beyaz eyeliner nasıl sürülür, hangi makyajla yakışır, beyaz far nasıl kullanılır gibi makyaj önerilerimizi öğrenebilirsiniz.

Gözlerinizde daha canlı ve parlak bir görüntü için hem gece hem de gündüz beyaz eyeliner kullanabilirsiniz. Eğer kalın eyeliner çekmeyi seviyorsanız, beyaz biraz abartılı duracağından dikkat etmeniz gereken tek nokta ince şekilde çekmeye özen göstermek.

$beyaz_eyeliner.jpg

Seksi kedi bakışlarını seviyosanız, siyah eyeliner çektikten sonra üzerine çok ince olarak beyaz eyeliner çekebilirsiniz. Bu görüntü hem göze hoş gelecek hem de yüzünüze çok daha aydınlık bir görüntü kazandıracaktır.

Beyaz eyeliner kullanmak zor geliyorsa, aynı etkiyi beyaz farla da yapabilirsiniz. Göz kapağınıza beyaz far sürün ve çok ince olarak siyah eyelinerla makyajınızı tamamlayın. İşte bu kadar kolay! Gözleriniz harika görünecek.

Gece gezmelerinde beyaz eyeliner kullanırken, kırmızı tonlarında ruj sürebilirsiniz. Bu hem modern hem de güzel görünmenizi sağlayacaktır. Fakat gündüz beyaz eyeliner kullanıyorsanız, dudaklarınızı ten rengi tonlarında bir rujla canlandırmak daha doğru olacaktır.
 

bskkk1905

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2014
246
6
Sadece goz ayalarina surmek daha hoş yada adriana lima tarzı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
 

Laylu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2014
40
5
30
Hic yakismamis. Goz pinarlarinda muhtesem duruyo


Sent from my iPad using Kadınlar Kulübü