Beyaz tenim

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
Pro Üye
Emoji Skoru
51.603
Ben sut beyaz hayatimda bir kisi gordum ve cok sasirmistim bildigimiz beyaz renkti.Bizim ulkede cok az oylesi.Bu arada bizim gibi beyazlar da ikiye ayriliyor:)Bi guneste bronzlasabilenler bi de guneste sadece kipkirmizi olanlar:KK53:Ama su var melez renginin seksiligi hicbir ten renginde yok.Beyaz ten yuzde guzel oluyor bronz tende vucutta.Beyaz vucut hic seksi gelmiyor bana
Aha iste kilit noktayi buldun tebrikler:) vucudumuno yuzden koyu istiorum belkide:)

tontriko

Rabbim sana emanetiz...
Pro Üye
Emoji Skoru
51.603
Benim abim tam sarışın sarı saçlı mavi gözlü :) ben buğday tenli kahverengi gözlüyüm ikiz erkek kardeşim esmer kavruk kara gözlü :KK70: biz de aynı ana babanın imalatiyiz ama oluyor demek ki böyle :KK70:
Hahaha benimkiler tedaviyle oldu :) aceba dermisim:))

Yengec anasi

06.07.2017❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.801
susam, kayısı, kakao ve tatlı badem yağı kullanabilirsin hem dogal hem zararsiz gibi geliyor bana

Tavsiye eden oldu mu bilmiyorum araları okuyamadim :)

taylor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9.149
Taylor D vitamini eksikligi esmerlerde daha cok oluyor haberin olsun , esmersen daha fazla gunes altinda kalman gerekiyor. Esmersen git bir baktir D vitamini seviyene. Beyaz tenliler daha kisa surede gunes altinda kalarak d vitamini sentezlerken, esmerlerin daha uzun sure kalmasi lazim.
Evet biliyorum philly. Bembeyazsa kesin güneşlenmemiştir diye düşündüm. Esmerse yine güneşlenmiş olma ihtimali var en azından. Esmerlerin daha çok güneşlenmesi gerekiyor. Birçok ülkede insanlar yeteri kadar güneşlenmeyip D Vitamini takviyesi alıyorlar ama güneşten alınan D Vitamini birçok açıdan daha faydalı bulunmuş. Cildiyeciler de güneşlenmeyin diyor, o da ayrı konu.

Yukarı Alt