Beyazlatmak icin süper deneyin pisman olmassınız

emel825

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
384
Çok geçmiş olsun:KK43: Bazen internetteki her yazılan doğru sanıp ceremesini çekiyoruz.

Not: Ben de 1 defa karbonatla yapmıştım çok güzel de beyazlamıştı fakat doktorumun uyarmasından sonra bir daha karbonata dokunmadım.
Erkan samciya yazdim ben boyle bilincsizce tavsiye etmeyin
Komsum dis minesini kaybetti ozel bir tedavi goruyor simdi dedim...cevabi her dis macununun icinde karbonat var oldu...
Pes dedim....

gulsenn83

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
:lepi::teytey:sositosositokizlar uzun zamandir dislerimdeki sararmalardan kurtulmak istiyordum arada karbonatla falan beyazlatmaya calistim ama o kadarda etkili olmamisti gecen doktorda beklerden ünllülerin minik sirlari diye bi köse vardi ketrin zeta cons dislerinin beyaz ve parlak olmasini kabartma tozuna borclu diye yazi gördüm evde denedim inanin acayip farkediyo ve temizligi hissediyosunuz ben önce macunla fircaladim sonra fircama biraz kabartma tozu döktüm bir-birbucuk dakika fircaladim hemen farketti aninda esimde farketti oda memnun kaldi insallah sizdede faydasi olur
ben bundan sonra kabartma tozunu hep kullancam haftada iki-üc kere yapmayi düsünüyorum deneyenler olursa sonuclari bekliyorum
unutmadan dilinize fazla degirmeyin tadini sevmeeyenler olabilir kabartma tozunun
Hafta da 1 kere yapın çünkü diş minesini cizebilirsiniz bu sefer daha kötü sonuçlar alırsınız. bunu 4 yıl diş hastanesinde çalışmıs biri olarak söylüyorm :)

iiz

LÜTFEN SOKAKLARA SU KOYUN !
Pro Üye
Emoji Skoru
18.708
Erkan samciya yazdim ben boyle bilincsizce tavsiye etmeyin
Komsum dis minesini kaybetti ozel bir tedavi goruyor simdi dedim...cevabi her dis macununun icinde karbonat var oldu...
Pes dedim....
karbonat mı sebep oldu ne oldu anlamadım ?

sude_kirikci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
66
aaa ben de bazen karbonat kullanırım, söylediğiniz iyi oldu kızlar biraz daha dikkat ederim

iiz

LÜTFEN SOKAKLARA SU KOYUN !
Pro Üye
Emoji Skoru
18.708
aaa ben de bazen karbonat kullanırım, söylediğiniz iyi oldu kızlar biraz daha dikkat ederim
karbonatla direk fırçalama ama karbonatlı su ile çalkala ki ağzında asit kalmasın alkali olsun böylece dişler çüürümesin

gezginanne99

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
böyle saçma şeylerle diş beyazlamaz bence ancak dişlere zarar verilir.

Birtonsiyah

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Bir yerde okudum ve uyguladım. Normalde böyle her şeyi hemen uygulayan biri değilimdir. Fakat diş sağlığı olduğu için uygulamak istedim.
zeytinyağı limon ve kabartma tozu az miktarda karbonat.
karıştırıp dişlerinizi fırçaların birkaç dakika bekledikten sonra bol su ile çalkalayın. İlk andan itibaren gerçekten tonun açıldığını göreceksiniz.
Özellikle de benim gibi sigara kullanan insanların dişlerinde zamanla olan sararmaları beş altı deneme sonrasında geçirdiğini gördüm.

Hercai14

Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
36
LUTFEN dişlerinize karbonat kabartma tozu limon SURMEYIN!!!!
bunlar diş minenizde mikro çizikler meydana getirir. Başta bembeyaz çok güzel dersiniz ardından eskisinden daha sarı dişleriniz olur. Beyazlatma işlemi koru körüne yapılabilecek bir işlem değildir.
En basit şekilde anlatıcam
Diş yüzeyi bu ürünlerle az miktarda aşındığı için başlangıçta daha beyaz görünür, zaman geçtikçe boyayıcı gıdaların etkisiyle pürüzlü yüzeyler dolmaya başlar ve daha kötü bir görüntüyle karsilasirsiniz. Gerçekten beyaz dişler istiyorsanız ve ılla ki bu yöntemleri kullanacaksanız TAM 3 HAFTA çay, kahve , sigara , salçalı yemekler, asitli içecekler ve visne suyu gibi boyayıcı herşeyden uzak durun diş minesi güçlendirici macunlar kullanın ve lütfen bu uygulamaları yılda 2 Seferden fazla kullanmayın. Zaman icerisinde dis minesini fazlaca asindiracaginizdan alttaki sari katman ortaya cikabilir. Bu nedenle lutfen profesyonel yardim alın. Her ay birçok hasta bu aşınmalar nedeniyle hassasiyet tedavisine gelmekte. Aşınan minenin geri dönüşü yok. Estetik için sagliginizdan olmayın...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-01-2020

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 225 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde bebeğinizin el plaklarında parmaklarının nerede olacağını gösteren sırtlar oluşmaya başlayacaktır. Bebeğinizin boyu yaklaşık 11-14 mm oldu. Bebeğiniz fıstık kabuğu içine sığacak kadar oldu ama ağırlığı henüz kabuğun içindeki fıstık kadar olmadı :) Anneler sabah bulantıları için akapunktur size yardımcı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ezgikilic1995

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhabalar ben daha önce çok fazla böyle doğal yöntemler denedim fakat diş minemin inceldiğini öğrendim. daha sonra bi işe yaramayacağını düşünerek dr. white diş beyazlatma cihazını aldım. gerçekten hiç beklemediğim şekilde etkisini gördüm. karbonat kabartma tozu gibi taneli ürünler çok zarar veriyor dişe. bu ürünü kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. ben çok memnun kaldım ....

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı Alt