beyin damar daralması pıhtı atması inme tehlikesi

pirinsis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Kızlar merhaba,
aranızda inme tehlıkesı atlatan oldumu? doktorumuz kan sulandırıcı ılac verdı ve ınme polıklınıgıne yonlendırdı. ara ara ataklar malesef oluyor konusma bozuklugu oluyor. ılaclar Plavix ecopirin kullanan varmı? bu kan sulandırıcı ılaclarla tuketmememız gereken gıdala varmı?

Karatasegemen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Galiba çok yaygın olan bi durum değil geçmiş olsun bebekte mi yetişkin de mi inme

pirinsis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Galiba çok yaygın olan bi durum değil geçmiş olsun bebekte mi yetişkin de mi inme
Yetişkin. İnme poliklinigine randevu aldık 1,5 ay öncesindenden randevumuza 4 gün kala hastane tarafından doktor yok die iptal edildi. (Sadi konul bakırköy devlet hastanesi)

Reyhan878787

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Ben bebeğimde yaşadım ama hiç kimseye rastlayamadım geçmiş olsun

Emine Zeynep

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Kızlar merhaba,
aranızda inme tehlıkesı atlatan oldumu? doktorumuz kan sulandırıcı ılac verdı ve ınme polıklınıgıne yonlendırdı. ara ara ataklar malesef oluyor konusma bozuklugu oluyor. ılaclar Plavix ecopirin kullanan varmı? bu kan sulandırıcı ılaclarla tuketmememız gereken gıdala varmı?
Doğumdan sonra beyin damarına pıhtı atması sonucu böyle bir tehlike atlattim çok şükür bir etkisi kalmadı ömür boyu kan sulandırıcı ilaç kullanacağım

Yukarı Alt