• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Lazer Epilasyon Beylikdüzü Lazer Epilasyon

huzur92

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
1.805
981
Meraba arkadaşlar birden cok yazı var ama benım acıl olarak bilgi arastırmasına girdim. Beylikdüzünde lazer epilasyon yaptıracaklar yada yaptıranlar toplanalım :)

philly

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
4.204
14.292
Ben yaptırıyorum. Gittiğim yerin dehşet güzel bir makinesi var, son teknoloji. Bence bir deneyin

huzur92

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
1.805
981
kullandığı alt buz lazer dimi bende hastanede yaptırmak istiyorum medilife ve medicana arasında kararsız kaldm. medilife 8 seans 1750 alexcander alet ismi medicana da ise 1750 aletin ismi alexcander cynosure sizce hangisi

philly

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
4.204
14.292
kullandığı alt buz lazer dimi bende hastanede yaptırmak istiyorum medilife ve medicana arasında kararsız kaldm. medilife 8 seans 1750 alexcander alet ismi medicana da ise 1750 aletin ismi alexcander cynosure sizce hangisi
Soprano platinum. Buz lazer bu ve ben ilk açıldığında başladım ucuzdu o zaman. Şimdi sanırım 1500 civarı. Ama piyasadaki en iyi aletlerden biri soprano Platinium çünkü nd yahoo, diode ve alex in dağıttığı üç dalga boyunu da içeriyor.

philly

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2010
4.204
14.292
Yanıltmak istemem ben memnunum ama kendınzı secınız. Doktora gittiğinizde de lazeri asistanlar yapıyor. Nişantaşı'nda gittim bir yere öyle ve asistan yaptı lazeri.

huzur92

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
1.805
981
Soprano platinum. Buz lazer bu ve ben ilk açıldığında başladım ucuzdu o zaman. Şimdi sanırım 1500 civarı. Ama piyasadaki en iyi aletlerden biri soprano Platinium çünkü nd yahoo, diode ve alex in dağıttığı üç dalga boyunu da içeriyor.
anladım canm bakalım biyer bulacaz mutlaka :)

Yukarı Alt