bhcg 1000lerdeydi:(

elavinya

Başarmanın yarısındayım,başaracağım dedim çünkü :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
565
herkese merhaba geçenlerde yine başlık açmıştım 2 hafta önce bhcg değerim700 ken bisonraki hafta 1380 oldu adetim20 gün geçti ve sonrasında kanamam olunca dr a gittim adet oluyosun kesen kapalı düşük değil dedi ve adetin bitince gel gene kan testi yapalım dedi düşük riski olmasın diye yat fazlaq hareket etme dedi.Dün gene hcg bakıldı sonuç koca bi 0 tekrar normele inmiş kan değerim :1no2:
peki bu yaşadıklarım neydi sizce 20 gün kendimi hamile sandım sağlık ocağı hamileyim diye vitamin bile verdi hastanedeki dr evet hamilesin dedi 3 haftalık dedi eee şimd nolcak herkese haberde verdik şimdi herkese şeeey çocuk aslında yok mu diycez.bu nasıl bir tıp hamile olduğumu başka nasıl anlıycam çok kötüyüm kızlar hiç böyle bişey duydunuzmu?

elavinya

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
565
kimse yokmu kızlarrr rahatlatın beni biraz

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
861
canım benim yaşadığın şey kimyasal gebelik.istersen netten bir araştır..kimyasalda normal gebelik gibi değerler yükselir ..sonra hiç belirtisiz yada kanama ile kaybolur gider..değerde eskiye döner ve sıfırlanır..
geçmiş olsun canım ..umarım birdahakine sağlıklı bir gebelik yaşarsın..

BeyzaNur-HH

Elhamdulillah Seni Gönlümde Yar Yanımda Var Edene
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
gecmis olsun cnm cok uzuldum valla ins en yakin zamanda melegine kavusursun rabbim emeklerimizi bosa cikarmasin

maytap80

varmı aşktan öte?
Pro Üye
Emoji Skoru
35
canımüzülmeni istemem ama muhtemelen kimyasal gebelik yaşamışsın.geçen sene temmuz ve ağustos aylarında peş peşe 2 kere yaşadım.adet oldum ve bitti.netten araştır istersen.seni çok iyi anlıyorum stres yapma Allah sağlıklı bir bebek versin sasna

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Canim geçmiş olsun sen baya düşük yapmişsin değerlerin çok yüksekmiş çünkü, kimyasal gebelikte değerler bu kadar yüksek olmuyor ben yaşadim kimyasal gebeliği değerler daha düşük oluyor doktorda bu şekilde şüpelenmişti zaten kimyasal gebelikten.neyse canin sağolsun yine olur canim şimdilik bi süre dinlen bakalim.

sefamolsun

radyoda yine sezen çalıyo
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Bence çok erken bir düşük olmuş,kimyasal gebelikte değerler bu kadar yüksek olamaz.Çok geçmiş olsun canım ,düşük yaptığını söyleyeceksi

elavinya

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
565
ama arkadaşlar düşük yapmak birden olup biter herhalde ben normal 5 gün adet oldum farklı değildiki

elavinya

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
565
vet galiba kimyasaldı saolun kızlar keşke bunu doktorda söyleseydi neyse bi daha yaşamam umarım

Yukarı Alt