Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak

bi bilene sormak lazım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Benimadimcemil tarafından 12 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2017
    Konu Sahibi : Benimadimcemil
  1. Benimadimcemil

Benimadimcemil Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    Merhaba konuya giriyor ve hıphızlı anlatıyorum

Bir buçuk senelik bi ilişkim var eylül ekim gibi söz nişan bir yapılacak. Bizim adetlerimizde(çok anlamam hatta hiç anlamam) damat tarafı nişanda bana hazırladığı bohçayı getirecek. Şöyle bişey var benim sözlümün annesi sandığı bohçayı hazırlamış içine de pek bişey koymamış. Benim yakın zamanda bi arkadaşım evlendi ve sandığından makyaj malzemesine iç çamaşırına kadar kendi seçti.
    Biz de damata hazırlarken herşeyden ikişer tane günlük kıyafet dahil bi çok şey koymayı düşünüyoruz. Olması gereken bu bizde ama bana sadece pijama havlu vs konmuş. Açıkçası çok özenmiştim zaten zora sokmamak için evi çok uyguna düzdük, bi çok şeyi almadık bile zamanla alınır diye.

Acaba ben özendiğim için mi böyle gücendim laf arasında söylemeye çalıştım ama bu bizim adetimiz siz kendinizinkine göre hazırlayın dedi. Haksızlık değil mi gelin sandığı daha özenli olmalı bence.
    Bi de defalarca ima ettim herkes eşine nişanlısına altın kolye aldırıyo bak dedim açıkça da söylüyolar ne güzel dedim yıl hediyesi alacaktı bana o sıra ne istediğimi biraz belli etmek istedim. Gitti 50 tllik ısı ayarı bile olmayan düzkeştirici aldı ve bana bi küpe bile almışlığı yok çevreme bakınca sözlü nişanlılar isimli kolyeler ince bileklikler alıyo pahalı bişey de istemiyorum ben. Bilmiyorum sizce çok mu imrendim yoksa hakkım mı güzel bi sandık ince bi kolte istemek

2. 12 Ağustos 2017
  3. Lonelypoet

Lonelypoet Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    53
    Ya bilmiyorum özeniyosunuz belki ama ben şahsen önemsemiyorum şunlar şöyle yapıyor sizde yapın hiç hoşuma gitmiyor belki durumları yok

yesname bunu beğendi.
  4. 12 Ağustos 2017
  5. Anne kaz

Anne kaz Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    Kıyaslama yaparsan mutlu olamazsın.

JustPeace ve lavantakokulusandik bunu beğendi.
  6. 12 Ağustos 2017
  7. Benimadimcemil

Benimadimcemil Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    Durumları olmasa ister miyim gayet yapabilecek insanlar hem de istediğimden fazlasını yapacak durumdalar. Bizde(doğuda) sandık önemli o yüzden isterdim güzel olmasınj

Zms kaya bunu beğendi.
  8. 12 Ağustos 2017
  9. Helenra

Helenra 7 Pro Üye

Ödül Puanları:
    353
    Şu adetleri bir kenara bırakabilsek de rafa kalksalar keşke

Ayaklarim3kilo, ysfkbrfth, yesname ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  10. 12 Ağustos 2017
  11. Benimadimcemil

Benimadimcemil Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    Hayatın her alanında kıyaslama yapmam.

12. 12 Ağustos 2017
  13. GangstaWalk

GangstaWalk What can i do sometimes Pro Üye

Ödül Puanları:
    243
    Bismillah daha nişanda makyaj malzemesinden iç çamaşırına bohça yapılıyorsa, düğün bohçasına ne koyacak adamlar?

Milletin ne taktığına, ne gönderdiğine bakarsanız daha çok moraliniz bozulur, siz kendinize, kendi ilişkinize bakın. Bir şeyler de istemeyin yani, saç düzleştirici ayarlıymış değilmiş, yok künye takmışlar takmamışlar. Yav epilasyon aletime kadar evden getirdim ben, damat ailesi niye donunuza kadar alsın? Kimin kızısınız siz? Herkes kendi evladına yapsa, sorun morun kalmayacak ya.

Milana22, smeeygle, Akaba ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  14. 12 Ağustos 2017
  15. pelin-

pelin- Pelin- Üye

Ödül Puanları:
    418
    Aman o makyaj setlerinde hep uyduruk seyler oluyor, kardesime hazirlamislardi hic kullanmadi, gereksiz seyler icin huzurunuzu bozmayin, size saygi duyuyor mu, seviyor mu, deger veriyor mu onlara takilin.

Akaba, Benimadimcemil ve Anne kaz bunu beğendi.
  16. 12 Ağustos 2017
  17. Lonelypoet

Lonelypoet Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    53
    Anlıyorum tabi adetlere önem veriliyorsa tekrar konuşun mutlaka olması gerekiyor diye ama içlerinden gelmiyor sanki durumları iyiyse

Benimadimcemil bunu beğendi.
  18. 12 Ağustos 2017
  19. Lonelypoet

Lonelypoet Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    53
    Anlıyorum tabi adetlere önem veriliyorsa tekrar konuşun mutlaka olması gerekiyor diye ama içlerinden gelmiyor sanki durumları iyiyse

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.