bi erkeğe alınabilecek en güzel hediye nedir

çisil_85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
:sm_confused: kızlar yardım lütfen çok fazla param yok ona göre bana bi cevap lütfen:eek:

çisil_85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
saati ben de düşündüm ama marka bişi almayınca olmıycak neyse sanırım şöööleee bi dolaşayım çarşıyı herkes benim gibi kararsız sanırım bu erkeklere hep klasik hediye mi almak lazım

Asmin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
198
valla acikcasi parasindan cok kendi el emegin goz nurun bisiler olsa daha kiymetli olur sanki..

YULYAHUKAN

TUTUN BANA BEBEĞİM...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
EĞER spor giyiniyorsa markalılardan burda marka adı yazmak istemiyorum takım eşofman alınabilir, ben yılbaşında aldım nişanlıma çok da mutlu oldu:) tabi bende mutlu oldum....

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
bende atkı ördüm hala o hediyenin yerini hiç bir hediyenin tutmadığını söylüyor. bana maliyeti 8 ytl oldu.
maddi değeri olan hediyeleri sevmediği için yaratıcı olmaya çalışıyorum. mesela kendi hediye fikrimi yazayım buraya. ben bizim hikayemizi değiştirerek yazdım fabl tarzında. kuzuyla kedi. onu matbaada kitap olarak bastırıcam. bu da bi fikir...

Miiracle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
atkı olur,cüzdan kemer falan olan kutular var onlar çok havalı oluyo hem indirim var şuan ucuza bulabilirsin,tesbih olur,şık bi gömlek alabilirsin

osge01

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
saat
güneş gözlüğü
eşofman takımı
yaratıcı olmak istıyosan hediye denızı sıtesını tavsıye ederım

E

EU1

Ziyaretçi
ufak bi hediye istiosan atkı örmek hem manevi olarak güzel hem de maddi olarak :)
ama ii bi hediye alıcam dersen kesinlikle parfüm derim.. doğru tercih durumunda hem çok kullanılıcak bi hediyedir hem de artık ömür billah hafızasından kazıyamaz seni....:)

katrem

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
180
ben de senin durumundayım param yok ve eşimin doğumgününe çok az kaldıönceki doğumgününde forma almıştım pahalıya maloldu tabiiama çok beğendibide eşofman takımı aldım nike ona da bayıldışimdi saat alayım diyorum ama markalıların fiyatları uçmuş durumdaaçok da ihtiyacı var ama

Yukarı Alt