Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

biberon istemiyor

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve veronica tarafından 9 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : veronica
  1. veronica

veronica Ziyaretçi

Selam arkadaşlar benim bebişimin iştahı yok üstelik gıdalarını kaşıkla vermek zorundayım biberonu kabul etmiyor kaşıklada çok zor yiyor üstelik geceleri daha da zor oluyor çok ağlıyor kaşıkla yedirmekte ayrı zor hatta yutması için zorladığımdan çok kere kusturdum napacağımı bilemiyorum biberona nasıl alıştırabilirim aranızda benim durumumda olanlar varsa burada benimle paylaşsın lütfen ne gibi yöntemler kullanıyorlar teşekkürler.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.