Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

bildiğimiz ve duyduğumuz doğal gebelik testlerini bir araya toplayalım

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve orkidenn tarafından 21 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : orkidenn
  1. orkidenn

orkidenn Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    ewet kızlar banada yardımcı olmus olusunuz sanada konu için sagol hüzün yaprakları

2. 21 Ağustos 2008
  3. HÜZÜN YAPRAKLARI

HÜZÜN YAPRAKLARI Ziyaretçi

slm kızlar herhangi bildiğiniz doğal testleri ve uygulanış şekillerini yazarmısınız?ben bir kaçını okumuştum ama aradım bulamadım.
    sevgilerimle.........

4. 22 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Ziyaretçi

6. 22 Ağustos 2008
  7. HÜZÜN YAPRAKLARI

HÜZÜN YAPRAKLARI Ziyaretçi

fulyaa'cım yazın için teşşkr ederim ama benim anlatmak istediğim evde doğal şeylerle yapılan gebelik testleri mesela:zeytinyağı,sirke,limon,karbonat işte bunların evde nasıl yapılacağını uygulamalı olarak anlatılmasını arzu ediyorum........

8. 24 Ağustos 2008
  9. geist

geist Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    merhaba...ben yine burada okumuştum...karbonat deneyini biliyorum..temiz bir kaba idrar koyup üüstüne 1 çay kaşığı karbonat dökün eğer köpürürse hamilesiniz,köpürmezse değilsiniz..

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.