Bildiğiniz en iyi güneş koruyucu krem ?

aysugulyagci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Coola Plant UV Body i hepsine tek geçerim harika ürün

Son düzenleyen: Moderatör:

mutebessim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
226
merhaba kızlar, ben avene aşırı hassas ciltler için 50+ spf güneş kremi kullanıyorum.mineralli bir krem hassas ciltlere göre olduğu için bu çok normal.açıkcası çok memnunum, eskiden güneşe çıkınca yüzümde sivilce benzeri pıtırcıklar oluşurdu ve sürekli kızarıklık sorunum olurdu. güneş kreminden sonra yüzümdeki o kabarıklar gitti, kızarıklık sorunumsa azaldı . ben karma ciltliyim t bölgem yağlı ama çok aşırı değil, yanaklarımsa normaldir. avene hakkında merak ettikleriniz varsa bana mesaj atabilirsin yardımcı olurum :)

Kires

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.328
daylong derim...piyasada en etkilisi...cilt kanseri tedavisinde kullanılıyormuş...eczanelerde satılıyor...

begum07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
113
benim cildim çok hassas beyaz tenliyim en ufak şeyden etkileniyorum yazın parfüm felan da kullanamıyorm pek o yüzden garnier ya da nivea tavsiye ederim ben garnier kullanmıştım hem yanıp esmer olmayı sevmezdim hemde acısına dayanamazdım güzel bir koruyucu 50 + faktörlüsünü al :)

mutebessim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
226
ben beyaz tenli ve oldukça hassas ciltliyim. seçimimi avene lait 50+ dan yana kullandım çünkü mineral yapılı bu hassas ciltler için olduğundan ve evet alerjiye yol açmadı ben memnunum çok az miktarı yetiyor zaten. yüzde mineralden dolayı herhalde bi beyazlık veriyor ama ben zaten beyaz olduğum için sırıtmıyor ama buğday tenli birisi kullanınca nasıl olur bilemem

parisli_kezban

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Arkadaşlar güneş koruyucu krem için mutlaka bir cilt doktoruna görünün derim. Çünkü hangi cilde kaç faktör güneş kremi uygun doktorunuz söyler. Tabi markalar ayrı bir önem taşıyor. Özellikle cilt hastalığınız varsa parfümlü güneş koruyucu krem tercih etmeyiniz.

Marka seçimi için .... markalardan bahsetmiş bir de siz bakın derim...

Son düzenleyen: Moderatör:

karbeyaz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
101
kesinlikle heliocare...uvb ve uva koruyucu 90faktör yüz icin olanı.ben 1 yıl aralıksız kullandım.cilt tonunu düGğnleştirici etkisi var ve bitkisel kökenli.sadece eczane de satılıyor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
bende kullanıyorum çok memnunum

Yukarı Alt