Bildircin Yumurtasi?!

kirmizigulum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
nerhabalar arkadaşlar benim kızımda 18 aylık yaklaşık 3 aydır bıldırcın yumurtası yediriyorum ama kahvaltıda bende akşam yatmadan önce sütüne karıştıp içirsem dahamı faydalı olur acaba yoksa dokunurmu kızım küçük olduğu için emin olamadım

Ardayasbu

ARDA & ADA
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
70
15 gündür geçmeyen öksürük şikayetiyle doktora götürdüm oğlumu. film çekildi tüberküloz olabilir dediler çok korktum. sonra ppd testi yapıldı çok şükür tübrrküloz çıkmadı. verilen antibiyotik ve balgam söktürücüleri düzenli kullandım ama yine öksürüğü geçmedi. ben de bıldırcın yumurtasını denedim. çok şükür 5 günde öksürük kalmadı. şimdi her sabah bir bardak süte bir kaşık bal bir tane bıldırcın yumurtası vermeye devam ediyorum.

_bloom_

Boy: 170 B.K: 66 Hedef: 62 Güncel:64
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.403
15 gündür geçmeyen öksürük şikayetiyle doktora götürdüm oğlumu. film çekildi tüberküloz olabilir dediler çok korktum. sonra ppd testi yapıldı çok şükür tübrrküloz çıkmadı. verilen antibiyotik ve balgam söktürücüleri düzenli kullandım ama yine öksürüğü geçmedi. ben de bıldırcın yumurtasını denedim. çok şükür 5 günde öksürük kalmadı. şimdi her sabah bir bardak süte bir kaşık bal bir tane bıldırcın yumurtası vermeye devam ediyorum.
Benim oğlumada allerji bronşit tanısı konuldu ilaçlar iyi geldi bıldırcın yumurtasını denemek istiyorum ama bıldırcın yumurtasını çiğmi verdiniz.

ebuuuxsx

keşkelerim olmasa...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
bende geçen sene başladım kullanmaya.akşam yatarken sütüne sadece sarısını çiğ katıp veriyordum.azıcık da nesquik koyunca bişey anlamıyor.bu sene bir paket aldım 12 lik hafta içi okula giderken sütle verdim haftasonları haşladım kahvaltıda verdim.bağışıklığı güçlensin diye veriyorum inş.faydasını görürüz.şimdi bitti ara verdim tekrar almayı düşünüyorum.

yase

minik balığıma kavuştum
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
yumurtayı çiğ olarak tüketmemek gerekiyormuş. kaynadıktan sonra maksimum 3 dakika pişirip soğutmak gerek

retinoid

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Ben de kızıma hergün yapıyorum normal yumurtadan çok daha faydalı..
bende yaklaşık 3 aydır herakşam kızımın sütünün içine çiğ olarak balla beraber koyuyorum.ve allaha şükür bıldırcın yumurtası sayesinde kızım sadece burun akıntısıyla soğuk algınlığını geçiriyor.ben çok memnunum.
Cocuklarima surekli iciriyorum. Cok faydali...:1yes2:
ben de çocuğuma kahvaltıda tavuk yumurtası yerine bıldırcın yumurtası veriyorum, haftada 3 kere.
Bildircin yumurtasini en ogluma veriyordum oksuruge cok iyi geliyor bayagi faydasini gorduk
Merhaba arkadaslar cocuklariniza kac aydan itibaren ve cig mi vermeye basladiniz?
Ikizleri olan ve erken dogan bir aile suan cocuklari yasitlarinin bayagi gecmis durumdalar bunun sebebini bebekken biberona sut, butun cig bildircin yumurtasi, bebe biskuvisi vs. karistirip verdiklerini soylemislerdi.O zaman sormak aklima gelmedi kac aylikken basladiniz diye keske sorsaymisim

Yukarı Alt