1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
  3. Notu Gizle

bilgilerinize ihtiyacım var kızlar

Konusu 'Gebelik / Hamilelik / Kadın Doğum' forumundadır ve fffiliz tarafından 27 Aralık 2008 başlatılmıştır.

27 Aralık 2008
    Konu Sahibi : fffiliz
  1. fffiliz

fffiliz cennet kokulum Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba size sormak istediğim şu : adetim biteli 1 hafta oldu ve bu aralar kasıklarımda tuhaf bir ağrı var çok şiddetli değil sanki bir ağırlık var gibi bunun nedeni ne olabilir ve 3 aydır bebek istiyoruz

2. 27 Aralık 2008
  3. fffiliz

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    hiç kimse yokmu bana yardım edecek

4. 27 Aralık 2008
  5. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    guzelim muhtemelen yumurtlama gunlerindesin, hemen calismalar baslamali; cunku regle basladigi gunden hesapla 11_15 yada 16. gunler arasi hamilelik sansi yuksektir. senin reglen biteli bir hafta olmus yani reglen yaklasik 12 gun once baslamis tam hesaplara uyuyor bugunden itibaren onumuzdeki 4_5 gunu iyi degerlendirmelisin bence; ozellikle yarin ve pazartesi:))

6. 27 Aralık 2008
  7. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    dogru anlattigima emin olmak icin soole bir ornek vereyim dedim: 1 aralik regle oldum diyelim; 12 ve 16 aralik arasi bebek icin sansimin en yuksek oldugu gunler, reglenin basladigi gun bu hesaplarda hep birinci gun kabul edilir; Insallah baslik acarsin bura iki haftaya, hamileyim diye:))

8. 27 Aralık 2008
  9. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Umarım hamişsindir ama bazen üşütmektende olur bu tür ağrılar benimde u ay çok ağrıdı kasıklarım malesef bide ümitlendim meğer reglim gecikmiş

10. 27 Aralık 2008
  11. fffiliz

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah yumurtlama günlerim olduğu içinde bende ağrıdan çok sanki oralarımda ağırlık varmış gibi allah isteyen herkese bana da bebiş nasip eder inşallah