Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Biliyorum tedavi ol diyeceksiniz.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve RIVAVIRA tarafından 13 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2018
    Konu Sahibi : RIVAVIRA
  1. RIVAVIRA

RIVAVIRA SivriKöşe ♈ Üye

Ödül Puanları:
    318
    Uzun zamandır kendime bile itiraf edemediğim durum canımı sıkıyor. Kimseye bahsetmedim, eşime bile.
    Bayadır her evden uzaklaşacağımızda (Şehirdışı, uzun yol) çok canım sıkılıyor. Aklıma yolda ölmek geliyor ve eve geri dönememek geliyor. Eskiden aklımın ucundan geçmezdi.

Evde bir kedim var. Ben ölürsem ve sokaklarda sefil kalırsa diye korkuyorum ve anneme " birsey olursa kedime bak" demistim daha once ama bu ciddi bir muhabbette olmadi ve anlam veremedi sanirim ve kadına ben ölürsem gibi muhabbetler yapip korkutmak istemiyorum durduk yere ama ben ciddiydim. Ona bakacağına söz verse sanki daha iyi hissedecek gibiyim.
    İçimde hep bir sıkıntı oluyor.

Cok savunmasiz bir hayvancagiz, arkamdan bensiz rezil sefil aç olsa cok uzulurum.

Hayallidya7, Goha, esra92li ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. 13 Ağustos 2018
  3. Kozlenmis patates

Kozlenmis patates Güçlü bir kadın:) Pro Üye

Ödül Puanları:
    198
    Bu düşünceye iten sebep vardır diye düşünuyurum.

Bazen bu düşünceler artar bende, nedenini bilirim ani anne devamında art arda dedeler babaanne dayilar vs gibi yakınlarımı kaybetme korkusu ve benim ölmem gibi..

Ölümüm sonrasında kimler uzulurden tut teee evden ayrılırken bir not bile yazdığım olurdu... benden sonra bulur okurlar diye (şimdi bastırdım bu düşünceyi biraz not yazmıyorum )

Tedavi olmandan ziyade en azindan bir kereligine bir Terapiste gidip bu durumu anlatmam eminim iyi gelecektir.

QUEENofTURKEY ve RIVAVIRA bunu beğendi.
  4. 13 Ağustos 2018
  5. RIVAVIRA

RIVAVIRA SivriKöşe ♈ Üye

Ödül Puanları:
    318
    İşin ilginci ailem veya akrabalarim icin endiselenmiyorum. Endiselenmiyorum derken tabiki onemsiyorum ve gercekten onlari kaybetmek istemem bu beni cok uzer ama korkum onlari kaybetme korkusu degil. Ben ölürsem kediye ne olacak diye uzuluyorum. Ben ölsem herkes basinin caresine bakar kimse bana muhtac degil ama kedicigim bana muhtac, savunmasiz garibim... Aç sefil arkada kalirsa...

6. 13 Ağustos 2018
  7. gercekneydi

gercekneydi Şüyuu,vukuundan beter Üye

Ödül Puanları:
    18
    Bu sizdeki hafif daha bence geçmiş olsun.

Olan ölene oluyot geride kalanlar bi şekilde yaşıyor anneciginiz yavrumun yadigari der basar bağrına da Allah korusun.

Bir kaza travmaniz mi var? Sevdiklerinizden birini böyle mi kaybettiniz ya da bir kazaya tanıklık ettiniz mi cocuklugunuzda ? Belki son zamanlarda bir olaya çok icerlediniz.

Uzun yol tetikleyici sanırım konunuzdan anladigim ya da ev kale hissiniz yüksek.

Çözüm dediginiz gibi profesyonel yardım ile hayatiniza devam etmeniz.
    Sizin mutlulugunuzu engelliyor bu durum.
    Geçmiş olsun. Iyi seyler düşünün hayat bize armağan her şeye rağmen.

8. 13 Ağustos 2018
  9. RIVAVIRA

RIVAVIRA SivriKöşe ♈ Üye

Ödül Puanları:
    318
    Hayir etkilendigim bir kaza yok cocuklugumda. Ölümüne uzuldugum biri oldu ama durum onun oncesinde de vardi.
    Insallah oyle yapar iyi bakar ama belki acısından kedimi unutursa filan. Ailemle ayni sehirde bile degiliz ailem gelene kadar kedimi atarlar kesin.

gercekneydi bunu beğendi.
  10. 13 Ağustos 2018
  11. GangstaWalk

GangstaWalk What can i do sometimes ÜZGÜN Pro Üye

Ödül Puanları:
    403
    Benim lohusalık ve sonrasında böyle bi ayarlarım oynamıştı, trafiğe çıkma korkusu olmuştu, üzerimden güç bela attım; bebek arabasıyla kaldırımda gitmeye bile çekinirdim "Savrulan bi araba gelse bebeğimle beni kaldırımda ezse" filan ne senaryolar. Ama hayat böyle yaşanmıyor. Ben kendi kendimi telkinle atlattım (Başka şekillerde bazen yokluyor yine de) ama sizin durum hafif bir depresyondan ziyade, panik atak-kaygı bozukluğu, bir tutam da okb kokteyli gibi bir şey görünüyor buradan bakınca.

Bi doktora görünmekte fayda var, çünkü söz verdirmelere doğru gitmiş, biraz sizden çıkmış gibi.

RIVAVIRA bunu beğendi.
  12. 13 Ağustos 2018
  13. RIVAVIRA

RIVAVIRA SivriKöşe ♈ Üye

Ödül Puanları:
    318
    Panik atak durumu varda otekileri bilmiyorum. Ama normalde detayci, takintili degilim pek kendimde oyle hastalik hastasi degilim. Kediye karsi sacma sapan takintilarim var. Yok kakasi hafif sividi hasta mi, yok karninda sislik var kanser oldu Gecenin 3unde oturup ölecekkk kucucuk daha kedim diye oturup agliyordum neyseki kanser filan degilmis.
    Hergun tuvaletini temizlerken kac tane cis ve kaka yapti bakiyorum eger 1 gun boyuncaa yapmadiysa yapana kadar kumu kontrol ediyorum. Yapmiyorsa yapmasi icin alip kuma koyuyorum. Her halta veterinere soruyorum.
    Bir dunyaaaa evcili olan insan var ve boyle sıyırmış gibi davranan baska var mi acaba

Safsarisin ve GangstaWalk bunu beğendi.
  14. 13 Ağustos 2018
  15. papyonkilikli

papyonkilikli kulillah summe zerhum.... Üye

Ödül Puanları:
    288
    Tedavilik bir durum oldugunu dusunmuyorum. Ilk defa tamamen saf duygularla sizi seven bir canli var hayatinizda, tamamen size muhtac bu sizde bir sorumluluk duygusu olusturmus olabilir.
    Bence bu saf sevginin kiymetini bilerek yasayin. Kimin basina ne gelecegi asla bellibolmaz. Cok sevin ve sevilin...

DeZeSe18 bunu beğendi.
  16. 13 Ağustos 2018
  17. RIVAVIRA

RIVAVIRA SivriKöşe ♈ Üye

Ödül Puanları:
    318
    Gercekten çoook saf, tertemiz hicbiseyden haberi yok. Sevgisini anlatamam. O kadar tatli ki. Ben güvende olmasini istiyorum sadece.

18. 13 Ağustos 2018
  19. Safsarisin

Safsarisin Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    48
    Var ben. Ben köpeğime bakıp ağlıyorum. Ve yaslandi 7 yaşında bunu düşünüp cok uzuluyorum. Bazen ona bağırıyorum oda korkuyor yan yan bakıyor mesela yaramazlik yapti diyelim. Hemen gidip cok ozur dilerim tamam tamam diyip öpüyorum.
    Kedime de cok üzülüyorum gariban oldugu icin sokakta buldugum icin aklıma o geliyor :KK43: :KK43:
    Bugun kopegimin genital bilgesine dogru sanki lekeler var isilik gibi onu taktım kafaya ev tasiyorum diye babam bakiyor suanda kopegime :KK43:
    Bende böyle cok kotu seyler düşünüyorum kafayi yemis gibi bazen
    Cooooooooook seviyorum çünkü. :KK43:
    Yok iste suyunun icine kıl düşmüş icmesin bisey olursa falan diye düşünüyordum sonra dedim kedi kopek tüy yutsa ne olcak zaten kendileri tüylü
    Ay daha cok abuk subuk seyler var
    Bende kakasini kontrol ederim mesela kabız olmustu afedersin süt icirdim mecburen .
    Hayvanlarla cok ugrasiyorum oysaki biseyleri yok keyifleri sagliklari yerinde

DeZeSe18 ve RIVAVIRA bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.