Popüler Konu Binnaz Abla

adelia

yengeç
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2011
6.413
991
parayı sanırım internette alısveris yapar gibide kredi kartıyla ödüyoruz yani bence internetten baktırmak yerine git yüz yüze baktır eğer cevrende varsa :)

Moonlight1993

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2012
60
29
parayı sanırım internette alısveris yapar gibide kredi kartıyla ödüyoruz yani bence internetten baktırmak yerine git yüz yüze baktır eğer cevrende varsa :)
cepten de ödeme yapılabiliyomus binnazda.yüzyüze baktırabilceğim cok yer var gidecek vaktim pek olmuyo :/ oof kafam karıstı napsam ki :KK43::KK43:

FiniSh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2010
152
1
Ben baktırmıstım guvenilir bir site evet, ama herkese baktırmayın bazıları cok sallıyor. tavsiyem tarotta julide ve efsun. kahve falında Diyar'a baktırdım ama memnun kalmadım arkadasım merale baktırmıstı o memnun kalmıstı =)

Son düzenleme:

icimdekideniz

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
1
2
ben o sitedeki hemen hemen herkese fal baktırmış biri olarak yorum yapayım;

Tarotta Selma Sultan ve Yaseminden uzak durun yorumlar çokta tutarlı değil ortalama şeyler söylüyorlar.. Elif ve Jülidenin yorumları güzeldi bugünü ve geçmişi bildiler gelecekle ilgili tutarlı şeyler söylediler verdikleri tarihlere daha var bekleyip göreceğim..

Kahveye gelince Evgin Sevgi ve Elmas vasattı pek bişey bildiklerini söyleyemeyecem sorduğunuz soruya göre destekli bişeyler sölemeye çalışıyolar.. Meral iyi 2 defa baktırdım ikisinde de tutarlı ve doğru yorumlar yaptı, Zeynep oldukça iyiydi verdiği bugün ve geçmişi tam analiz etti gelecekle ilgili de söyledikleri tutarlı şeylerdi..

elif jülide zeynep ve meral bu dört insan hemen hemen aynı şeyleri söylediler arkadaşlar verdikleri tarihlerde birbirlerine çok yakın..

bide efsun ve emire çok iyi diyorlar da henüz açık yakalayamadım ikisini de..

nastygirl_

GALATASARAY
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2011
311
3
ben o sitedeki hemen hemen herkese fal baktırmış biri olarak yorum yapayım;

Tarotta Selma Sultan ve Yaseminden uzak durun yorumlar çokta tutarlı değil ortalama şeyler söylüyorlar.. Elif ve Jülidenin yorumları güzeldi bugünü ve geçmişi bildiler gelecekle ilgili tutarlı şeyler söylediler verdikleri tarihlere daha var bekleyip göreceğim..

Kahveye gelince Evgin Sevgi ve Elmas vasattı pek bişey bildiklerini söyleyemeyecem sorduğunuz soruya göre destekli bişeyler sölemeye çalışıyolar.. Meral iyi 2 defa baktırdım ikisinde de tutarlı ve doğru yorumlar yaptı, Zeynep oldukça iyiydi verdiği bugün ve geçmişi tam analiz etti gelecekle ilgili de söyledikleri tutarlı şeylerdi..

elif jülide zeynep ve meral bu dört insan hemen hemen aynı şeyleri söylediler arkadaşlar verdikleri tarihlerde birbirlerine çok yakın..

bide efsun ve emire çok iyi diyorlar da henüz açık yakalayamadım ikisini de..
masallah hepsini denemişsiniz. bende baktırıcaktım da isimde karar kılamamıştım teşekkürler:KK54:

fulya1234

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Pro Üye
4 Haziran 2010
3.727
33
bende bu siteye çok baktırdım
en kötüsü dediklerim diyar,elmas,evgin bilemediler salladılar resmen
astrolojide selma iyiydi
tarotta efsun yasemini beğendim elifde iyi ama
ama en iyisi dersen kesinlikle ama kesinlikle emir adalı o siteye girdiğin an site kitleniyor çok başarılı
meral saydam da cidden söyledikleri tutuyor
ve taksimde de bir çok fal baktırdım ama hepsi sallamasyondu
dediğim gibi meral saydama ve emir baktırmanı tavsiye ederim
ayrıcı kredi kartına %10 indirim 9 tl geliyor
mikro yani kontör ödemede var

Son düzenleme:

meyra33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2012
126
1
bende cok baktım o sıteye ama hıc ıcıme sınmedı gercekten yuzyuze yada tanıdın bırısıne telde baktırmak cok daha ıyı gıbıme gelıyor

Yukarı Alt