Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Binnaz Abla

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve Kazen tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

12 Ocak 2019
    Konu Sahibi : Kazen
  1. huvese

huvese Üye Üye

Ödül Puanları:
    23
    Selam kızlar ben bu binnazda asminde baktirdim geçen hafta Tarot ilkten atarken ins pembe pembe yorum yorum yapmaz fal yorumu geldiğinde cidden durum kişi analizi iyisi gelecek için de dedikleri yerindeydi.Yorumlardan bakarak ona bir de kredim az olduğu için baktirdim.Var mi asminde baktiran aranızda hiç kızlar

2. 12 Ocak 2019
  3. Lila0025

Lila0025 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Aksam aksam yuzumu guldurdun ya valla canım Allah da senin yuzunu guldursun :KK66:

Kızlar falsepeti bade dogan ve melisa donukuk nasil ?

4. 12 Ocak 2019
  5. Lizyaa

Lizyaa Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    53
    Bilemeyenleri soylemende sakınca yok ki? Sonucta insanlar para veriyor hizmet alıyorlar, hal hatır için yapılan bir iş değil. Burada çıkan çıkmayan falcıları paylaşıyoruz insanlar ogrensinler, az kredi degiller sonucta. Hiç hissi yoksa bilemeyeceği bir durumdur bu demek ki hiç his yok o falcılarda boyle açık ortada olan bir şeyi bilemedilerse.

nilmil, MissCherryBlossom, selena80 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. 12 Ocak 2019
  7. Kavansit

Kavansit Üye Üye

Ödül Puanları:
    18
    selena80'in son anlattıkları patlamanın alası. Çok üzücü bir durum gerçekten. Ben de merak ettim şimdi o falcılar kim diye.

Benim son vade yaklaşıyor da, tutsa ne olacak. Heves mi bırakıyorlar insanda. Vade tutsa bile ben patlatacağım bu gidişle. Sonra da büyük konuşmayayım ama herhalde artık anca o günlük 5 krediyi 2022 senesine kadar biriktirip, işte Zümra'nın çevremde olduğunu ve hayatıma dalacağını söylediği ateş burcu adam için bir fal atarım. 2022'ye kadar adam açılırsa tabii.

8. 12 Ocak 2019
  9. selena80

selena80 Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    198
    Canim dogru dedigin ama bu falcilarin bende kısa vadede bildikleri seylerde olmustu.Cok cok ragbet goren falcilar degil,bir Elfin,bir Ares veya Zümra,Doğa kadar populer değiller.Zaten arkadasimi ben yonlendirdim,bunlarin bana cikmisti diye...Ama acikcasi onda bu kadar net patladigini gorunce hem sasirdim hem uzuldum...Ne kadar farazi seylere umit bagliyoruz demekki..Isimlerini vermek istemedim cunku bana dedigim gibi yakin zamanda tutturduklari olmustu :KK43:

Kavansit, fatalcharm ve Lizyaa bunu beğendi.
  10. 12 Ocak 2019
  11. Lizyaa

Lizyaa Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    53
    Soylemek istemememi anlayabiliyorum bu açıdan. Yani orada bu detayı bile goremeyen falcı da arada tutturuyorsa tamamen şanstır bence.

selena80 bunu beğendi.
  12. 12 Ocak 2019
  13. 34 BeetleJuice

34 BeetleJuice Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Buyur burdan yak! Ya fal işini bırak ta arkadaşının durumuna çok üzüldüm. Nasıl bir pislikmişki birde hiç istifini bozmadan serenat yapmaya devam etmiş öylemi? Kızlar evlilik çok daha ciddi bir kurum. Biz ilişkilerimizde ne hale geliyoruz düşünün eşiniz yapıyor böyle bir şey hayret doğrusu. Bu erkeklerde gram haysiyet kalmamış. Fal işine dönecek olursak al işte ne kadar atmasyon olduğu ortada. Zaten ilişkilerde iki üç ihtimal var sallıyorlar Nasrettin hoca olduk hepimiz ya tutarsa diyoruz. Ben hediye kredimi tüketip binnaz sayfasını kapattım artık. Hoş şuan için yeni biri hayatıma doğru girmek üzere henüz ortada bir şey yok ama benim yeni tanıştığım yepyeni biri gümbür gümbür geliyor. Binnaz Da ise şu son ayda biten ilişkim ile ilgili baktırmadığım kimse kalmadı. 3 te 2 si gelecek geri seni seviyor dedi, 3-1 i gelecek ama sen istemeyeceksin gibi açık kapı bıraktı akıllı bıdıklar olurda gelirse diye :))) adam gelmedi. Belkide sonra gelecek ama bu yeni kişinin olma ihtimali yüksek çünkü inanılmaz değer görüyorum. Hiçbiri böyle biley söylemedi yeni kişi diyenler bile yaz ayları dediler. Kısacası ben zaten söylenilenlere inanmıyorum. Kısa süreli psikolojik olarak kendimi iyi hissetmediğini anlarda başvuruyordum artık onu da yapmayacağım. Bir arkadaşım; fal baktırmanın olabilecek muhtemel gelişmeleri uzattığını söylemişti buna bende inanıyorum olayları geciktiriyor. Çünkü söyledikleri şeylerle bilinç altımızı değiştirip düşünce yapımızı bozuyorlar...

sentimentall, Kavansit, bcgirl ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  14. 12 Ocak 2019
  15. selena80

selena80 Popüler Üye Pro Üye

Ödül Puanları:
    198
    O kadar dogru ki bu soylediklerin..Gercekten bilinc altimiza etki yapiyorlar..Bende bu sebeple hediye kredilerimi bile kullanmadim,arkadasima verdim..Hayatimda birsey netlesmedi ama fallarlada su ana dek iyiye gitmedi..Susan miller okuyorum aylık bana yetiyor,zaten astroloji faldan cok farkli,daha bilimsel ve su olacak bu olacak seklinde bilincaltini yonlendirmiyor,olasiliklari sunuyor..

16. 12 Ocak 2019
  17. Lila0025

Lila0025 Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    1
    Astrolojide levent güneş var. Baktırmanizi tavsiye ederim.

18. 12 Ocak 2019
  19. 34 BeetleJuice

34 BeetleJuice Yeni Üye Üye

Ödül Puanları:
    3
    Al benden de okadar. Bende susan miller okuyorum. Hem ücretsiz hemde çok daha tutarlı astrolojik bilgiler veriyor zamansal olarak ve kesinlikle gerçek hayatla da örtüşüyor. :KK66: umarım arkadaşın o kadar çok mutlu olur o kadar çok mutlu olur ki karşısındaki kişi bir ilişkiyi tamamen bitirmeden tek taraflı oynadığı oyunların içinde yanar...

bcgirl ve selena80 bunu beğendi.