• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Popüler Konu Binnaz Abla

Ulmiye

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
163
72
Yeşilçingeneyi vakti ile çok övdüm burada çünkü anda analizlerde çok iyiydi görüştüğü kızları bile bilirdi ama sonraları tavsiye döndü asla olmaz dedi kurdu hep sorduğum bir kaç konu da omun dediği gibi gitmedi hiç. Sadece analizde iyiydi karşı tarafın düşüncelerini bilemedi.
Nakta ise olumsuzu açık söyler bu yüzden beğenilmiyor ama ben burada çok gördüm sonradan “Nakta nın dediği gibi oldu” yazan. Tabi hep derim Enerji meselesi birazda. Çıkmayanları da olabilir. İnstagramdan bakıyor artık
Naktanın instagram kullanıcı adı tam olarak ne ben bulamadım da

Sirine_4553

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2007
1.430
335
merhabalar uzun süredir foruma uğramadım .uğramadığım bu sürede baktırdığım tüm fallar çıkmadı .
binnaz a harcadığım min tutar 2500 TL kriz anında düşünmeden defalarca harcama yaptım 10 dk lık ses kaydı o an beni rahatlatıyordu .gidişatı bilenler oldu veya yakın tarihte tartışma iletişimsizlik vs ama kimsenin dediği çıkmadı
.olumsuz söyledikleri o günlerde uyku uyumama sebeb olan fallar dahiçıkmadı uğruna onlarca para ödediğim adamla bir ilişki olmadı .ben de umursamadım zaten .bu süre.te fllarda verilen vaadler beni umutla bağladı ve sonrası boşluk.
nacizane tavsiyem bubir bağımlılık uzaklaşın .arada şimdi ayda birtaraca ya ve mısırlı talia ya baktırıyorum

dreamgarden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2017
144
213
merhabalar uzun süredir foruma uğramadım .uğramadığım bu sürede baktırdığım tüm fallar çıkmadı .
binnaz a harcadığım min tutar 2500 TL kriz anında düşünmeden defalarca harcama yaptım 10 dk lık ses kaydı o an beni rahatlatıyordu .gidişatı bilenler oldu veya yakın tarihte tartışma iletişimsizlik vs ama kimsenin dediği çıkmadı
.olumsuz söyledikleri o günlerde uyku uyumama sebeb olan fallar dahiçıkmadı uğruna onlarca para ödediğim adamla bir ilişki olmadı .ben de umursamadım zaten .bu süre.te fllarda verilen vaadler beni umutla bağladı ve sonrası boşluk.
nacizane tavsiyem bubir bağımlılık uzaklaşın .arada şimdi ayda birtaraca ya ve mısırlı talia ya baktırıyorum

merhaba ;
mısırlı talia hakkında ne düşünüyorsunuz bana ilk falı çıktı gibi .

Yukarı Alt