Popüler Konu Binnaz Abla

donotsaygoodbye

Mustafa Kemal'in askerleriyiz!
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2011
1.663
5.702
Basiryl deki can a baktiran var mi varsa olumlu olumsuz yorumunu alsam
Bende berbattı ama öğrencimin nişan atacağını ve yeni biriyle evleneceğini bilmiş, adam da tam tarif ettiği gibi biri. Ben online baktırdım, öğrencim ise yüz yüze baktırmış. Belki bu yüzden bilemedi.

aniston24

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2015
1.848
3.086
Bende berbattı ama öğrencimin nişan atacağını ve yeni biriyle evleneceğini bilmiş, adam da tam tarif ettiği gibi biri. Ben online baktırdım, öğrencim ise yüz yüze baktırmış. Belki bu yüzden bilemedi.
Yuzyuze nerdeymis ki ben gercekten onlarin pc olduklarini dusunuyodum uygulama niyeyse oyle bi izlenim yaratiyodu ben de

Ariman

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2018
736
629
Bende baktirdim gecmisi cok guzel anlatti dogruydu yani gelecek bilmiyorum begenmistim. Kisaydi ama 6 dk.

aniston24

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2015
1.848
3.086
Benim fali iade etmis ya kafan karisik yada cok fal baktirmissin enerjin dusuk diye cok fal baktirdim olabilir 😂😂 seninkine bakti mi baktiysa nasil
beni de iade etmiş ama yarın tekrar atabilirim il dışından geldiği için yorgun olduğunu ifade etmiş bir de katina at demiiş şık bir hareket.. boş yere de bakabilirdi ben yarın deniyeyim tekrar:):)

Ariman

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2018
736
629
beni de iade etmiş ama yarın tekrar atabilirim il dışından geldiği için yorgun olduğunu ifade etmiş bir de katina at demiiş şık bir hareket.. boş yere de bakabilirdi ben yarın deniyeyim tekrar:):)
Aynen banada o aciklamayi yapmis ama benim enerjiminde dusuk oldugunu belirtmis cok baktirmissin dedi 😂😂

Yukarı Alt