Popüler Konu Binnaz Abla

Kavansit

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
417
923
Merhaba. Buraya yeni üye oldum. Bu konuyu görünce de hemen yazmak istedim. Binnazabladaki bir sürü falcıyı denedim. Sürekli sürekli gittiğinizde nasıl olsa gelecek diye kesin birşey vermiyorlar,(belki de zaten yetenekleri yok; orada tutunmaya çalışan bir grup çulsuz) site de sizi sağılacak inek gibi görüyor zaten,fazla kredili falcıların poposu tavan yapmış o yüzden. 1500 kredilik çoğu falcı tırt onu söyleyeyim. Tesadüfen Haleh Çetiner diye birine kahve falı baktırdım ilginçtir kadın bildi. Kahve falında iyi, anlık değişen olaylarda baktırmak isterseniz tavsiye ederim. Tarot hiç baktırmamıştım, yüksek vs. demeden çoğunu denemeye kalktım onda da Arnisa Bahadır diye bir yorumcuya denk geldim. Tam nokta atışları yaptı ve şöyle demesi çok hoşuma gitti : "size tavsiyem tarota sık sık gelmeyin tarot belli kadersel döngüleri yansıtır ve sık sık baktırılacak bir fal değildir, tarih vermez en fazla 6 ayı öngörür". Yani tekrar tekrar gitmenin ve soru sormanın lüzumu yok. Oysa aynı sitede tarot falı baktırdığım başka yorumcular bir haftaya haber alacaksın gibi saçmasapan yorumlar yapmışlardı. Burada şunu özetlemeye çalışıyorum aslında : bu site bu kadar para alıp bu işi bu kadar profesyonel yaptığını iddia ediyorsa yorumcularını da cımbızla seçmeli. O kadar para vermenize rağmen yorumcuları sizi tatmin edemiyorsa orada bir sıkıntı var zaten. Soru bölümünü de kapatmışlar, hediye çarkını da. Uygulamayı sürekli kullanan biri olarak ben vazgeçtim. Sizlere de tavsiye ederim. Umarım faydalı olur yorumum. Sevgiler herkese.
Aynen öyle. Üstelik yorumcuları işe almadan önce bir test dönemi oluyor sanırım. Arada görünüyordu "test yorumcusu", "deneme hesabı" vs. diye. Görüşmelerin kayıt altına alındığı da söyleniyor, kalite kontrolu için. Nasıl ölçütleri varsa artık...

En burnu havada ve kazıkçı firmaların bile göz boyama ve gönül alma politikaları vardır, en basitinden 56 tane alana yarım bedava gibisinden. Binnaz'da o bile kalmadı. Gerçi soru kısmına "hakkınızda hayırlısı işşşşşallah, sevgilerrrjjj..." yazanlar vardı. Öyle olmasındansa, toptan kalkması daha iyi. Yine de fiyasko.

Arnisa'nın Tarot konusundaki hakimiyeti de, sık bakım yapmak istememesi de, bence de takdir edilesi.

Son kalan Binnaz kredilerini Nil'e verip bitirmiştim. Şu yaşadığım dönemle tam anlamıyla vedalaşmayı başardığımda da komple sileceğim uygulamayı. Lizyaa sayesinde yakaladığım Talia'ya baktırdım dayanamayıp. Binnaz'da edilen büyük lafları etmeden, gerçekçi bir biçimde kısa ve öz konuşmuş.

harikabirisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2012
84
48
Ayni fikirdeyim. Bir de soru cevap hakki da kalkti, saka gibi. Baktirmiyorum keisnlikle sildim uygulamasini her seyi. 900 krediden az baktirdiklarimdan Bahar Yagiz veya Nil Gunes'i onerebilirim.
Teşekkür ederim Bahar Yağız’ı pek beğenememiştim ama Nil Güneş’i deneyelim bakalım son kez :)

Ariman

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2018
702
578
Burda adi gecen yorumcularin hemen hepsine baktirmisimdir kimilerine birden fazla hepside sonucta ayni seyi soylediler ama ben biliyorum ki dedikleri imkansiz birsey neden fal baktiriyorum sadece soykediklerine inanmak istiyorum kendimi kandiriyorum bir yerde kendime eziyet ediyorum ve sanirim fal bir bagimlilik oldu ve kurtulamiyorum.

Ulmiye

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
150
64
Burda adi gecen yorumcularin hemen hepsine baktirmisimdir kimilerine birden fazla hepside sonucta ayni seyi soylediler ama ben biliyorum ki dedikleri imkansiz birsey neden fal baktiriyorum sadece soykediklerine inanmak istiyorum kendimi kandiriyorum bir yerde kendime eziyet ediyorum ve sanirim fal bir bagimlilik oldu ve kurtulamiyorum.
Aynı durumdayım seninle

Yukarı Alt