Popüler Konu Binnaz Abla

Ulmiye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
Benim allah icin duygum ofkedir kindir hatta tiksinti zaten bilen biliyor adami zaten cok guzel anlatiyorlar gecmis durumuda cok guzel aktariyorlar bu konuda talia gercekten cok iyi ama iste istedigimin oluru yok bir kiside bu olmaz demedi acikcasi.
Umarım isteklerimiz olur benim artık umudum felan da tükendi olumlu konuşuyorlar umutlanıyorum Sonra kendimi acı gerçeklerle yüzleştiriyorum saçma sapan bir hal aldı bana olmaz diyen de yok uyumsuz vardı bir o da olumluya döndü tek fal sepeti yağmur olumsuz bazıları aşırı pembe tablo bazıları ağustosa kadar bu adamdan olmaz ağustosta hayatını yoluna koyup yazacak diyor valla artık beklemek umut etmek yordu bitirdi beni

laeyla

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
87
Ben falsepetinde biraz denemeler yaptim ama pek begenmedim ya. Boyle tatmin oldugum bi fal olmadi

Nilufer_4U

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.313
Kizlar kendiniz icin en iyisini siz bilirsiniz ama bircogunuz bu fal girdabindan cikmak istedigi icin soyluyorum: esmalar var, dualar var kisinin aklina dusmeniz icin ve/veya geri gelmesi icin... forumlarda okumustum eskiden.
Ben fal icin harcadigim total montana baktigimda bu yil daha temkinli davrandim diyebilirim. Bu olaya sardigim ilk zamanlar hemen tempted olup 5-10 bakmadan surekli gonderiyordum, zamanla ogrendim, tamamen sifirlamis olmasam da...

laeyla

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
87
Orda talia gercekten iyi anlik durumda fln
Taliayi bi turlu yakalayamadim. Bugra, izmirli katina, sevgi derman, emre dinci denedim. Hepsi fatkli bi sey soyledi. Kafam karisti iyicem izmirli katina ve emre dincin anlik yorumlari iyiyidi. Ikiis de sonucu baska soyledi mesela

Raprap

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
309
Forumda konuşulduğu için eski falımı dinlemek istedim ki bir kere baktırmıştım. Fakat bir ay gibi bir süreden sonra ses kaydı siliniyormuş aklınızda bulunsun indirin kaydı.

selena80

Popüler Üye
Pro Üye
Emoji Skoru
1.850
Kizlar kendiniz icin en iyisini siz bilirsiniz ama bircogunuz bu fal girdabindan cikmak istedigi icin soyluyorum: esmalar var, dualar var kisinin aklina dusmeniz icin ve/veya geri gelmesi icin... forumlarda okumustum eskiden.
Ben fal icin harcadigim total montana baktigimda bu yil daha temkinli davrandim diyebilirim. Bu olaya sardigim ilk zamanlar hemen tempted olup 5-10 bakmadan surekli gonderiyordum, zamanla ogrendim, tamamen sifirlamis olmasam da...
Bu esmalar,geri dondurmek icin dualar ugraslar da insanin aklini uzaklaştırmak yerine daha çok sardırıyor..Böyle şeylerle uğraşmak yerine açın film izleyin,kitap okuyun,dışarı çıkın vs.zihni başka şeylere yönlendirmek lazım.
Ayrıca kimki bu adamlar oturup haldır haldır onun icin esma cekip geri döndürme duası okuyacağım ya..Bu kafayla olup bunca yüceltirseniz bunları gözünüzde,dönsede siz bu enerjilerde oldukça geri giderler..Duayı kendime okurum okuyacaksam

Nilufer_4U

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.313
Bu esmalar,geri dondurmek icin dualar ugraslar da insanin aklini uzaklaştırmak yerine daha çok sardırıyor..Böyle şeylerle uğraşmak yerine açın film izleyin,kitap okuyun,dışarı çıkın vs.zihni başka şeylere yönlendirmek lazım.
Ayrıca kimki bu adamlar oturup haldır haldır onun icin esma cekip geri döndürme duası okuyacağım ya..Bu kafayla olup bunca yüceltirseniz bunları gözünüzde,dönsede siz bu enerjilerde oldukça geri giderler..Duayı kendime okurum okuyacaksam
Sana ozel yazmadim Selena. Dileyen diledigini yapar tabii ki. Fal bagimlilik oldu diye yazan arkadaslar var, bir alternatif olarak yazdim. Kimi sadece geri geldigini gormek istiyor. Daha cok sardiran farkli uygulamalardir belki de ve de ilahi degildir. Ben sadece esma ve dua dedim. Bu kafada bu enerjide diye beni kastettiysen oyle bir kafada degilim neyin ne oldugunun gayet farkindayim ve su an donmesini istedigim biri yok. Herkes farkli amaclarla fal yorumu alabilir. Benim yazmamdaki amac kimse kimseyi yuceltsin degil asla sadece bagimlilik oldugunu soyleyen arkadaslar isterlerse fal disinda da birseyler yapabilirler diye dusundum. Hepsi bu.

bahane32

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
378
Taliayi bi turlu yakalayamadim. Bugra, izmirli katina, sevgi derman, emre dinci denedim. Hepsi fatkli bi sey soyledi. Kafam karisti iyicem izmirli katina ve emre dincin anlik yorumlari iyiyidi. Ikiis de sonucu baska soyledi mesela
Ben sisteme msj attim hep ne zaman aktif olcak diye onlar soyledi bana bilgi alip 😂😂

Yukarı Alt