Popüler Konu Binnaz Abla

Nilufer_4U

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2017
1.017
1.810
Bu esmalar,geri dondurmek icin dualar ugraslar da insanin aklini uzaklaştırmak yerine daha çok sardırıyor..Böyle şeylerle uğraşmak yerine açın film izleyin,kitap okuyun,dışarı çıkın vs.zihni başka şeylere yönlendirmek lazım.
Ayrıca kimki bu adamlar oturup haldır haldır onun icin esma cekip geri döndürme duası okuyacağım ya..Bu kafayla olup bunca yüceltirseniz bunları gözünüzde,dönsede siz bu enerjilerde oldukça geri giderler..Duayı kendime okurum okuyacaksam
Sana ozel yazmadim Selena. Dileyen diledigini yapar tabii ki. Fal bagimlilik oldu diye yazan arkadaslar var, bir alternatif olarak yazdim. Kimi sadece geri geldigini gormek istiyor. Daha cok sardiran farkli uygulamalardir belki de ve de ilahi degildir. Ben sadece esma ve dua dedim. Bu kafada bu enerjide diye beni kastettiysen oyle bir kafada degilim neyin ne oldugunun gayet farkindayim ve su an donmesini istedigim biri yok. Herkes farkli amaclarla fal yorumu alabilir. Benim yazmamdaki amac kimse kimseyi yuceltsin degil asla sadece bagimlilik oldugunu soyleyen arkadaslar isterlerse fal disinda da birseyler yapabilirler diye dusundum. Hepsi bu.

Ariman

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2018
702
578
Taliayi bi turlu yakalayamadim. Bugra, izmirli katina, sevgi derman, emre dinci denedim. Hepsi fatkli bi sey soyledi. Kafam karisti iyicem izmirli katina ve emre dincin anlik yorumlari iyiyidi. Ikiis de sonucu baska soyledi mesela
Ben sisteme msj attim hep ne zaman aktif olcak diye onlar soyledi bana bilgi alip 😂😂

Ariman

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2018
702
578
Bu esmalar,geri dondurmek icin dualar ugraslar da insanin aklini uzaklaştırmak yerine daha çok sardırıyor..Böyle şeylerle uğraşmak yerine açın film izleyin,kitap okuyun,dışarı çıkın vs.zihni başka şeylere yönlendirmek lazım.
Ayrıca kimki bu adamlar oturup haldır haldır onun icin esma cekip geri döndürme duası okuyacağım ya..Bu kafayla olup bunca yüceltirseniz bunları gözünüzde,dönsede siz bu enerjilerde oldukça geri giderler..Duayı kendime okurum okuyacaksam
Ben bu saat oldu halen calisiyorum film izliyorum kitap okuyorum ama yok bir defa fal baktirdimmi devami geliyor hmm ben adama asik degilim sevgi degil tiksinti var ama ofke hirs bunlar benim icimde olan hayirlisi diyoruz

sentimentall

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2015
520
993
Benim allah icin duygum ofkedir kindir hatta tiksinti zaten bilen biliyor adami zaten cok guzel anlatiyorlar gecmis durumuda cok guzel aktariyorlar bu konuda talia gercekten cok iyi ama iste istedigimin oluru yok bir kiside bu olmaz demedi acikcasi.
Olmaz demelerini duymak için fal baktırmak yerine siz o enerjiden çıksanız daha iyi olmaz mı? Çünkü kin ve nefret de bir duygu ve biz gerçekten beklerken bişeyler olmuyor, ne zaman bırakıp hayatımıza yönelsek o zaman bişeylerin değiştiğini gördüm.

Hayatta gelmez, burnu yerden düşse almaz dediğim adam bile ben onunla iletişimimi, bağımı hem düşünce hem fiziksel olarak bıraktığımda peşime düştü, sosyal medyadan sildim, telini engelledim başka hat alıp aradı.

Evet biliyorum ne kadar beklemeyim, düşünmeyim desek de bazen olmuyor. Sanırım bu da bir süreç , unutmak hatta beklememek için bile bir zamanımız var henüz dolduramamışız:)

Ulmiye

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
150
64
Olmaz demelerini duymak için fal baktırmak yerine siz o enerjiden çıksanız daha iyi olmaz mı? Çünkü kin ve nefret de bir duygu ve biz gerçekten beklerken bişeyler olmuyor, ne zaman bırakıp hayatımıza yönelsek o zaman bişeylerin değiştiğini gördüm.

Hayatta gelmez, burnu yerden düşse almaz dediğim adam bile ben onunla iletişimimi, bağımı hem düşünce hem fiziksel olarak bıraktığımda peşime düştü, sosyal medyadan sildim, telini engelledim başka hat alıp aradı.

Evet biliyorum ne kadar beklemeyim, düşünmeyim desek de bazen olmuyor. Sanırım bu da bir süreç , unutmak hatta beklememek için bile bir zamanımız var henüz dolduramamışız:)
Yani fiziksel bağ kopsa da düşüncesel bağ kopmuyor bir türlü bunu nasıl başarırız bilmiyorum ama dediğiniz gibi ne zaman onları boş verip kendi yolumuza bir adım atsak bir şeyler değişiyor ama o kendi yolumuza gitme ruhen ondan arınma nasıl olacak hiç bilmiyorum

purring

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
3.390
4.287
Yani fiziksel bağ kopsa da düşüncesel bağ kopmuyor bir türlü bunu nasıl başarırız bilmiyorum ama dediğiniz gibi ne zaman onları boş verip kendi yolumuza bir adım atsak bir şeyler değişiyor ama o kendi yolumuza gitme ruhen ondan arınma nasıl olacak hiç bilmiyorum
Eterik bağ kesme diye bir şey var, bu şekilde düşüncesel bağları kopartabiliyoruz. Sürekli düşündüğümüz kişiyle aramızdaki pozitif-negatif ne kadar bağ varsa hepsi gitmiş oluyor ama ben de yapmayı beceremedim.

Kavansit

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
417
923
Eterik bağ kesme diye bir şey var, bu şekilde düşüncesel bağları kopartabiliyoruz. Sürekli düşündüğümüz kişiyle aramızdaki pozitif-negatif ne kadar bağ varsa hepsi gitmiş oluyor ama ben de yapmayı beceremedim.
Ben de ne çok denedim onu. Zihnim resmen sicim ve ip pazarına döndü o sırada, her yerden fışkıran halatlar falan. Hatta Pelin Bilge de önermişti bunu. Başka birine gidip yaptırmak ya da daha doğrusu başkasının eşliğinde yapmak daha mı etkili oluyor acaba.

sentimentall

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2015
520
993
Yeni biri:) Çivi çiviyi söküyor , en azından odak noktanızı değiştiriyor. Tabi bunun için de başka insanlara şans verip baktığımız pencereyi değiştirmek gerek:)

purring

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
3.390
4.287
Ben de ne çok denedim onu. Zihnim resmen sicim ve ip pazarına döndü o sırada, her yerden fışkıran halatlar falan. Hatta Pelin Bilge de önermişti bunu. Başka birine gidip yaptırmak ya da daha doğrusu başkasının eşliğinde yapmak daha mı etkili oluyor acaba.
Ben de kaç kez denedim, her yer ip oldu, makasla kesme kısmını tam canlandıramadım. Sonra iplerimle devam edeyim dedim. ☺
Çok iyi odaklanmak gerekiyor sanırım, ben onu asla başaramıyorum. Dediğiniz gibi başkasının eşliğinde yapmak daha etkili olur diye düşünüyorum ben de.

Kavansit

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
417
923
Ben de kaç kez denedim, her yer ip oldu, makasla kesme kısmını tam canlandıramadım. Sonra iplerimle devam edeyim dedim. ☺
Çok iyi odaklanmak gerekiyor sanırım, ben onu asla başaramıyorum. Dediğiniz gibi başkasının eşliğinde yapmak daha etkili olur diye düşünüyorum ben de.
:))) Çok karışık değil mi... Kimileri de "makas ve bıçak kullanmayın yoksa olumsuz etkiler. Elinizle yavaşça söküp bırakın" diyor. Kaynaktan kaynağa değişiyor zaten, her kafadan bir ses... Bugün denesem mi acaba tekrar. Hazır son hediyelerini de çöpe atacağım sırada :)))

Yukarı Alt