Popüler Konu Binnaz Abla

laeyla

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
194
118
Kerem avsari deneyen var mi. Yada bayram indirimi varken onerisi olan. Benim en begendigim suana kadar elfin oldu ama cok baktirinca iyi olmuyor diye ona atmiyorum. Biraz zaman gecsin diyorum

laeyla

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
194
118
Elfin bana da bilir hep, ilk fallari ozellikle noktasina virgulune cikmisti daha nokta atisiliydi, cok baktirdikca daha genel orumlamaya basladi ama genel anlamda biliyor bana yanilmadi simdiye kadar.
Ben ihtimal dahi vermemistim dediklerine o zaman. Agustos sonu eylul basi demisti. 4 ayda dedigi gibi oldu. Ama cok baktirinca olmuyor iste. Tadinda ara ara baktiririm diye dusunuyorum

Lizyaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2017
1.871
2.468
Kerem avsari deneyen var mi. Yada bayram indirimi varken onerisi olan. Benim en begendigim suana kadar elfin oldu ama cok baktirinca iyi olmuyor diye ona atmiyorum. Biraz zaman gecsin diyorum
Denemdeim ama Binnaz’da soyledikleri çıkan Elfin dışında Zümra Lal var bana, son falında soylediklerinin ilk kısmı oldu ikinci kısmın vadesine daha var. patlama ihtimali yuksek gibi gibi gerçi. Binnaz’da Arif diye biri gelmiş o ilgimi çekti ama soru ozelligi ve hediye kredi kalktıgından beri baktırmıyorum orda, %50 indirimden bile kredi almadım protestom devam ediyor 😁

Gunlerinkopugu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
29
41
en nihayetinde hepimiz bir gün ölücez. bu mantıkla kimseyi görmemesi lazım. yemesin kimseyi.
Evet evet ama ole genis zamanli bi oluceksin degildi yani onumuzdeki seneni goremiyorum seklindeydi bi de :KK49::silah::skandal: sahit oldugum en epik patlayan vadelerdendi:KK9::confused:

Firuze Erkmen e baktiran var mi hic konusulmamis ?
Bi de Belgin nasil sizce? ful mesgul? telefonculardan uzak duruyorum genelde onlar bisi bilemeyip laf dondurup kredi yiyicilerden oluyo hep. O makselina ayaz nedir ya cidden bir dakikalik saygi durusu istiyorum kadina parami yirtip cope atsam daha iyiydi. Ondan sora da telefoncuya hic bulasmadim :cool:

Of ben yine peline peline veya ozana ozana ya :KK43: resmen tuketmisim sanallari deniycek kimse kalmadi :KK43:

Bu sitedeki emojiler mutis ya kendime hakim olamyorm :KK37:

Gunlerinkopugu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
29
41
ya çok sinir oldum, hızımı alamıyorum. tamam sıkıntımız var ki falcı peşine düşüyoruz. ama canımız sıkkın diye beynimizi peynir ekmekle yemedik. neden salak yerine koyuyolar anlamıyorum.
Ya hepsi de bole degil sindi ama dedigim gibi o Cansu isi biraz degisik yani o bi PR harikasi nasil oluyo anlamiyorum ben de. Bu zaman olmus hala birilerinin kulagina efso falci diye geliyo. Iste harf marf falan show yapinca millet aaaa cok ii diyip beklemeden cikip cikmadiini yonlendiriyo hemen test etme usulu. O yuzden milletin iyi diye onerdigine de cok atlamamak gerekiyo. Yani burda yonlendirenin de accuk bok yemesi var sanirim :duduk:

Son düzenleme:

Gunlerinkopugu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
29
41
Kızlar elfin cidden çıkıyor mu anı bildi ama bana çok pembe bi tablo çizdi sanki bi de emre nasıl
Elfin kisa vadeli soyledigi seyler hakkini yemiyim cikiyor. Cikmisti yani. Yani aramadir, konusmadir, gorusmedir bende cikmisti. Ama BUYUK RESMI GOREMEMIS IYI MI :skandal: Yani o yuzden bnm acimdan bu kadar kucuk ayrintilari bilmesinin pek anlami yok acikcasi genel akibeti bilemedikten sonra ama hani tabi destinaya efsuna falan atip sakiz fali dinlemekten de iyidir tabi.

Sahnuban35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2019
2
3
Merhaba hanımlar, bir kaç yıldır bu başlığı takip ediyordum dışarıdan hatta bu başlığın altına artık yazmalı diye düşünüp üyelik aldım. Uzun yıllardır aralıklar ile Binnaz da fal baktırıyorum, bu başlık altın da yazılanları referans aldığım çok olmuştur ama %97 belki de yüz de yüz hep fiyasko.

2015 tarihin den itibaren baktırdığım fallar listesini buraya yapıyorum.

2015 fallarım

Merve Akın : hemen hemen anlık durumlar

Natali Derinsu : o zaman çok ilginç tamami ile tutturmuştu, olumsuzluklar ile dolu falı ne dedi ise çıktı.

birkaç isim daha var patlamış ve şuan site de değiller.

gelelim 2018 fallarına

Natali derinsu : bence kesinlikle 2015 teki kişi ile aynı değil, tamamen pembe tablolar çizdi bütün söyledikleri noktası virgülü ile patladı.

Haleh çetiner : Tamamen patladı

Efsun aksoy : patladı tarihleri de dahil tutmadı, ayrıca çok soğuk ve özensiz

Rania hadwa : olumsuza yakın gibiydi ama tutmadı.

Doğa Dan : söylediği ne var ise çıktı fakat falımın kilit konusu yani ilişkim hakkın da gelecekkkk dedi gelmedi, ben gözleri mi kapamadan bu adam gelecek dedi, 1 yıl geçti kim öle kim kala. öyle de böyle de bir gün biryerler de karşılaşırız zaten :)

Umut ışık : patladı saçmalıkları ile

Elif hanzade : patladı

Durak sancaktaroğlu : Tamamen atmasyon

Zeynep Aksu : fena değil ama tutmadı

2019 yani bir hafta için de olan fal döngüme gelelim :)

Efsun cebe : pempeler ötesi (beklemedeyim :)

Piraye tan : pembeler ötesi (beklemedeyim)

Destina Eren : o paraya o yorum birdaha asla, pembeler ötesi

Evet arkadaşlar benim fal serüvenim böyledir :)

riverarivera

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2011
1.373
1.407
Merhaba hanımlar, bir kaç yıldır bu başlığı takip ediyordum dışarıdan hatta bu başlığın altına artık yazmalı diye düşünüp üyelik aldım. Uzun yıllardır aralıklar ile Binnaz da fal baktırıyorum, bu başlık altın da yazılanları referans aldığım çok olmuştur ama %97 belki de yüz de yüz hep fiyasko.

2015 tarihin den itibaren baktırdığım fallar listesini buraya yapıyorum.

2015 fallarım

Merve Akın : hemen hemen anlık durumlar

Natali Derinsu : o zaman çok ilginç tamami ile tutturmuştu, olumsuzluklar ile dolu falı ne dedi ise çıktı.

birkaç isim daha var patlamış ve şuan site de değiller.

gelelim 2018 fallarına

Natali derinsu : bence kesinlikle 2015 teki kişi ile aynı değil, tamamen pembe tablolar çizdi bütün söyledikleri noktası virgülü ile patladı.

Haleh çetiner : Tamamen patladı

Efsun aksoy : patladı tarihleri de dahil tutmadı, ayrıca çok soğuk ve özensiz

Rania hadwa : olumsuza yakın gibiydi ama tutmadı.

Doğa Dan : söylediği ne var ise çıktı fakat falımın kilit konusu yani ilişkim hakkın da gelecekkkk dedi gelmedi, ben gözleri mi kapamadan bu adam gelecek dedi, 1 yıl geçti kim öle kim kala. öyle de böyle de bir gün biryerler de karşılaşırız zaten :)

Umut ışık : patladı saçmalıkları ile

Elif hanzade : patladı

Durak sancaktaroğlu : Tamamen atmasyon

Zeynep Aksu : fena değil ama tutmadı

2019 yani bir hafta için de olan fal döngüme gelelim :)

Efsun cebe : pempeler ötesi (beklemedeyim :)

Piraye tan : pembeler ötesi (beklemedeyim)

Destina Eren : o paraya o yorum birdaha asla, pembeler ötesi

Evet arkadaşlar benim fal serüvenim böyledir :)
iyi yine cok para dokmemissin bir donem bu saydiklarin kadar haftalik baktiriyordum.Hala tam bitirmedim ama azalttim sükür.Binnaz yuzde 80 pembeci zaten.

Sahnuban35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2019
2
3
iyi yine cok para dokmemissin bir donem bu saydiklarin kadar haftalik baktiriyordum.Hala tam bitirmedim ama azalttim sükür.Binnaz yuzde 80 pembeci zaten.
Birdaha asla belki birkaç kaçamak yaparım :) bu saydıklarıma tek seferlik değil tabi ki :) dünyayı bakırdım emin olmak için... bir de ismini unuttum Selma Aydın oranın en kötüsü olabilir bence :110:

Yukarı Alt