Popüler Konu Binnaz Abla

laeyla

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2019
194
118
Ben
Denemdeim ama Binnaz’da soyledikleri çıkan Elfin dışında Zümra Lal var bana, son falında soylediklerinin ilk kısmı oldu ikinci kısmın vadesine daha var. patlama ihtimali yuksek gibi gibi gerçi. Binnaz’da Arif diye biri gelmiş o ilgimi çekti ama soru ozelligi ve hediye kredi kalktıgından beri baktırmıyorum orda, %50 indirimden bile kredi almadım protestom devam ediyor 😁
Bende bayadir baktirmiyordum. Elfine atarin diye kredi aldim. Daha kimseye atmadim
 

yorgunsavas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2012
661
752
Ben elfine baktırdım dün, bakalım nasıl olacak ama söylediği şeyler için zaman var, ha söyledikleri tutarlı şeyler benim için olası olacak olan durumlar umarım o şekilde ilerler....
 

gulcinakksoy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2019
53
19
Arkadaşlar buraya da yazmak istedim.
Fal Sepeti Sitesinde denediğim yorumcular.

Nas: Üslup açısından hiç beğenmediğini geçmişte ve anda iyi olmadığından gelecekte de iyi olacağını düşünmediğim bir yorumcu.

Efsun Zengin : Tatlı bir üslubu var anda iyiydi ama henüz verdiği vadelere daha var zor durum olursa denenebilir.

Ahenk Özüm : Yazılı baktığı için başlarda denemek istememiştim ama uzun ve net yorumları var olumsuz olarak 2 dediğini yaşadım ihtimal bile vermiyordum ama gelecek için ne olur bilemem , ücretide yüksek olduğundan belki ayda 1 denerim.

Anette : Bana göre uzak durun , o faldan bu fala yönlendirme yapıyor en uyuz olduğum şeydir.

Ahmet Cansoy : Oda aynı şekilde yönlendirme yapıyor ama geçmişte anda iyiydi diyebilirim bir kaç bildiği şey oldu ama gelecek için çok pembeci geldi bana.

Liya : Evirip çevirip aynı şeyleri söylemiş , kart falı atmıştım kart anlamlarından yoruma sıra gelmemişti.

Özgür Can , Oylum Genç : Kesinlikle uzak durun.
 

Kavansit

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
327
644
Patlayan fal haberi: hepsi (klasik vaka örneği).

En son verilen vadenin dolmasına az bir süre kaldı ama onu da şimdiden patladı sayıyorum çünkü zaten uzatmaları oynuyorduk (bkz. aynı konuyla ilgili sürekli vade attıran falcılar). Vadelere günü gününe takılmasam da 15 yıl sonraya gündemim değişmiş olur, o zaman da "hmmmm fal yine de tutmuş" diyemem, haliyle. Asıl konunun dışında bir şeyler tutturanlar oldu ama teselli ikramiyesi de nereye kadar.

Daha önce forumda ayrıntılarını çok yazdım, o yüzden asıl konuyla ilgili çok az buçuk bir şeyler tutturanları özet geçeyim, karşı taraf hakkındaki analizler haricinde (karşı taraf konusunda bence hepsi ağır çuvalladı):

- Binnaz'da: Eyüp, Mert, Zümra, Arnisa, Nil, Pelin Bilge, Zişan, asıl konuyla ilgili geçen yaz ve geçen kış olan bazı şeylerin vadesini tutturanlar. Ayrıca ilk 4'ü benim yaşadığımı doğru anlatanlar (özellikle ilk fallarında).

- Tellwe'de: Yulee (Aralık ayında öngördüğü şey falın akşamında oldu sayılır) ve Yeşilçingene.

- Fal Sepeti'nde: asıl konu hakkında hiçbiri.

Diğer online sitelerdekileri ve yüz yüze baktırdıklarım fazla değil, zaten hatırlamıyorum da.
 
Yukarı Alt