Popüler Konu Binnaz Abla

Kavansit

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
440
989
ikidir arnisa bahadır gönderdiğim fallara red çekiyor.Neden olabilir?
Aaa? :/ Şaşırdım çünkü o pek öyle şımarıklık yapan falcılardan değildir, deneyimlediğim kadarıyla. Gelecek için söylediklerini yaşamamış olsam da (1 ayrıntı hariç) hakkını yiyemem, çok özenli, uzun bakım yapar, mütevazı bir tarzı vardır.

Şundan olabilir belki: Kartların tamamını dikkate alarak kişinin hikayesini ortaya çıkarıyor (bende öyleydi en azından), yani mutlaka hepsini birbirine mantıklı biçimde bağlıyor. Belki senin açılımlarında bunu yakalayamadığı için reddetmiş olabilir. Bakmak istemediği için değil. Umarım öyledir yani.

pelinayy82

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2018
848
918
Aaa? :/ Şaşırdım çünkü o pek öyle şımarıklık yapan falcılardan değildir, deneyimlediğim kadarıyla. Gelecek için söylediklerini yaşamamış olsam da (1 ayrıntı hariç) hakkını yiyemem, çok özenli, uzun bakım yapar, mütevazı bir tarzı vardır.

Şundan olabilir belki: Kartların tamamını dikkate alarak kişinin hikayesini ortaya çıkarıyor (bende öyleydi en azından), yani mutlaka hepsini birbirine mantıklı biçimde bağlıyor. Belki senin açılımlarında bunu yakalayamadığı için reddetmiş olabilir. Bakmak istemediği için değil. Umarım öyledir yani.
daha önceden bakardı bu nedenle beni hatırladığını düşünüyorum şu anda içinde bulunduğum ruh halinden dolayı "acaba kartlarda kötü şeyler mi gördü" diye biraz korktum açıkçası ama kuruntudur umarım

HsrtGlr

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
145
93

Benimde yaşadığım bir durumdu bu maalesef :işsiz: Anlamadım nedenini ama..

pelinayy82

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2018
848
918
Benimde yaşadığım bir durumdu bu maalesef :işsiz: Anlamadım nedenini ama..
daha önce birkaç kez baktırdığımda anlık ruh halini güzel yorumlamıştı.Anladığım kadarıyla seçici davranıyor olabilir sadece ikidir reddedince açıkçası acaba kötü mü gördü diye düşündüm ama önceki fallarında da geleceği tutturamamıştı
sonuçta fal çok takılmamalı

HsrtGlr

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2019
145
93
daha önce birkaç kez baktırdığımda anlık ruh halini güzel yorumlamıştı.Anladığım kadarıyla seçici davranıyor olabilir sadece ikidir reddedince açıkçası acaba kötü mü gördü diye düşündüm ama önceki fallarında da geleceği tutturamamıştı
sonuçta fal çok takılmamalı
evet ama böylesi ilk kez başıma gelmişti anlamamıştım okuyunca burada sizlerden anladım olayı..Başka yerlerde de fal baktırıyorum başıma gelmemişti ama tecrübe oldu işte en azından :KK15:

gokche79

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2019
24
27
selam arif emirin tarif ettiği kişiyle tanıştım tamam şimdilik onun dediği gibi hayatıma girmek için uğraşmıyor ama tam tarifine uygun kişi ve dediği zamanda ama asıl konuyla ilgili dedikleri daha olmadı bir de maya bu kişiyi tarif etmişti onun zamanı uymadı ama tarife uyuyor :))

Ulmiye

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
158
69
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır yoktum yaklaşık temmuzdan beri binnazda 2defa 50tl altı hariç bir fal baktırmadım dün zülal şen aklıma takıldı ve fal attım gerçekten çok güzel olumlu konuşmuş umarım dedikleri çıkar daha önce zülale fal baktıranınız çıkanı çıkmayanı bir yorum yapar mısınız baktırmadım önce burda aratmıştım bazıları anlık durumu bilmiş gelecek ile ilgili dediklerini bekliyorum felan demiş onların durumlar ne durumda

LoveMeKyrenia

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
2.213
4.262
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır yoktum yaklaşık temmuzdan beri binnazda 2defa 50tl altı hariç bir fal baktırmadım dün zülal şen aklıma takıldı ve fal attım gerçekten çok güzel olumlu konuşmuş umarım dedikleri çıkar daha önce zülale fal baktıranınız çıkanı çıkmayanı bir yorum yapar mısınız baktırmadım önce burda aratmıştım bazıları anlık durumu bilmiş gelecek ile ilgili dediklerini bekliyorum felan demiş onların durumlar ne durumda
Ben de zulalin falını bekliyorum canım dört gözle bana henüz çıkmadı ama anda söylediği bi kaç şey beni şok etmişti. Yine de üstünden baya zaman geçti ilk falda en geç bir ay demişti olmadı, sonra da beklemen gerek süreç uzun falan dedi bakalım. Ama bi çok falcıdan iyi bence gelecek çıkmasa bile ilerde danışırım en azından anı biliyor

NE DEM

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
3
11
Gülgün Balbay gibi sürekli ağzınızdan laf almaya çalışan birinin başarı puanının %100 olmasına çok şaşırmıştım başta fakat şunu bizzat yaşayarak öğrendim ki site yönetimi olumsuz yorumları siliyor. Ben tek yıldız verdim ve zehir zemberek bir yorum yazdım. onu kırpmışlar, uyduruk bi kaç cümle ile yorum yazmışlar. Böyle bir saçmalık görmedim. Paragraflarca övücü yorum yazanları çarşaf çarşaf yayınlıyorlar, ben artık site yönetiminden birilerinin olumlu yorumları yazdığına inanıyorum. Yüksek puanlı yorumculara gitmeyin, çünkü gerçeği yansıtmıyor, uyarmak istedim.

Yukarı Alt