Popüler Konu Binnaz Abla

denzsugul

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2020
424
331
İşte hayatı yalan olmasa bilirdim. Herkesin yazdığı gibi bu kadin bir haftada karşına çıkmamıştır ki. Aldatmis demek ki her ikimizi de. Umarım acısını çeker, adalet nasıl işler bilmiyorum ama umarım...
Gerçekten iyi ki o kadın siz değildiniz , siz olsaydınız da muhtemelen bilmediğiniz bir çok hayatı olacaktı ileride , şimdi çok zor ama ilerisi için Allah korumuş 🙏🏽🧡

Ulmiye

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2019
191
104
23
Kızlar merhaba,
Burda elif hanımın adı geçmişti baktıran arkadaşlar durumlarına göre baktırmayı düşünenler baktıracaktı. Son durumlar nedir uzun zamandır fal baktıran biriyim çok popüler falcılara da bilinmeyen falcılara da baktırdım anlık bildikleri ya da küçük şeyleri önceden söyledikleri oldu fakat dediklerinize katılıyorum fallar bizi oyalayan umut besleten şeyler. Yaklaşık 20 gün önce en son elif hanıma baktırıp bu defteri kapatacağım dedim o zamandan sonra fal atmadım sanırım elif hanım tatildeydi onu bekledim şuan ona baktıran ve öngörülerini yaşayan var mı

heramora

Be different
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2016
3.576
4.434
Kızlar merhaba,
Burda elif hanımın adı geçmişti baktıran arkadaşlar durumlarına göre baktırmayı düşünenler baktıracaktı. Son durumlar nedir uzun zamandır fal baktıran biriyim çok popüler falcılara da bilinmeyen falcılara da baktırdım anlık bildikleri ya da küçük şeyleri önceden söyledikleri oldu fakat dediklerinize katılıyorum fallar bizi oyalayan umut besleten şeyler. Yaklaşık 20 gün önce en son elif hanıma baktırıp bu defteri kapatacağım dedim o zamandan sonra fal atmadım sanırım elif hanım tatildeydi onu bekledim şuan ona baktıran ve öngörülerini yaşayan var mı
Elif hanım hala bakmıyor diye biliyorum ben

votetoda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2015
666
518
Falın boş işler olduğunu bende bugün kesin gördüm 😂 Bende uzun zamandır platonik için baktırdım hep dönecek , düşünüyor, adım atacak dediler . Bugün sevgilisi ile resim koymuş . Tasikardi Tasikardi yaşadığı gibi aynı durum . En son Özlem Yılmaza baktırmıştım. Olumsuz konuşmuştu ama adam ciddi ilişki istemiyor ve hayatında kimse yok demişti . Meğer varmış patladı. Yine Çingene haklı çıktı. Hayatında biri var demişti ve kızı tarif etti. Resimde ki kız bu tarife uyuyor. Yine sallamış ve tutturmuş bence. Artık fal baktırtmam. Gerçekten çok iyi bir falcı görmediğim süreç fal kitabımı kapatıyorum 🙅‍♀️

-morgana-

Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2018
97
94
44
Ben de artık fala, para ile baktırmam. İşte gördüğünüz hepsi patlıyor. Nasıl gözükmez evlilik gibi önemli bir durum. İnsanları oyalayıp, kendi kararlarını vermelerinin önünü kesmiş oluyorlar. Sen dönecek diye beklerken başka bir kadın araya giriyor. Hızlı davranıyor. En iyisi baktırmayın artık. Kendi atacağınız adımlara siz karar verin

tumara

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2020
109
112
Falın boş işler olduğunu bende bugün kesin gördüm 😂 Bende uzun zamandır platonik için baktırdım hep dönecek , düşünüyor, adım atacak dediler . Bugün sevgilisi ile resim koymuş . Tasikardi Tasikardi yaşadığı gibi aynı durum . En son Özlem Yılmaza baktırmıştım. Olumsuz konuşmuştu ama adam ciddi ilişki istemiyor ve hayatında kimse yok demişti . Meğer varmış patladı. Yine Çingene haklı çıktı. Hayatında biri var demişti ve kızı tarif etti. Resimde ki kız bu tarife uyuyor. Yine sallamış ve tutturmuş bence. Artık fal baktırtmam. Gerçekten çok iyi bir falcı görmediğim süreç fal kitabımı kapatıyorum 🙅‍♀️
Canım 🥺🙄 yeşil herkese aynı şeyi söylüyor ama tutuyor 😂 bende de tuttu, ama olumsuz dediği için iste. üzüldüm senin için de. Umarım atlatırsın kısa sürede ne diyeyim. Ay ne var kac gündür üstümüzde anlamadim. Evlenen evlenene, ilişkisi olan olana.

Tasikardi

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2020
111
176
27
Ayyyy pis adamlar yaa dellendim bak yine şimdi baktır şey derler ayrılıp gelecek 🤦 hiç üzülme hayırlısı olsun hakkında biliyosun aynısını yaşadım bir kaç gün şok sürdü ama şimdi aklıma bile gelmiyor yeni aşklara yelken açtım çoktan 🙈

pitipiti83

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2020
80
65
29
seven ve isteyen adam geliyor hayatınızda bir şekilde tutunmaya çalışıyor. bu kadar net durum. fallardan medet umuyoruz ama bu bir gerçek.
burayı 4 aydır takip ettim hatta öneriler üzerine fal baktırdım. fal krizim neyseki yaklaşık 1.5 ay sürdü benim aşırı para akıtmadım.bazı arkadaşlar ciddi meblağlardan bahsetti umarım sizler de kurtulursunuz...
az çok hepimiz aynı durumdayız. bir gidip bir gelenle dengesiz davrananla hata yapıp yapıp affedilmeyi bekleyen çocuk gibi kapınıza gelenle olmuyor.o kadar çok taviz verdim ki kendimden. bana sunduğu şey üzüntü ve zaman kaybı. Her gün ağlama krizleri geçirdim. en son hayatında biri olduğunu öğrendiğimde şunu sordum kendime: ben ne yaşadım ya? bu nasıl bir yalan bu nasıl bir karaktersizlik oldum...biz ayrılırken ben ilişki yürütemiyorum dedi, zaten aklında biri varmış görüştüğü ettiği. ben yapamıyorum diye bahane sundu. şu an inandığım şu: beni aldatan beni kandıran bu kişi, o kadına da aynısını yapar. ailesi ile tanıştırmış tamam ama bu da kriter değil. karakter meselesi çünkü bu.
giderek ona karşı hissizleşeceğimden eminim. yani öfkem bile eriyecek. elbet bir gün hiç noktasına gelecek bu insan kafamda...
Sorunlu bir ilişkinin içinde kalmak veya ondan uzaklaşmak bizim tercihimizde.ben önceden bitirme kararı almıştım ve peşimden geldi ben de ikna oldum ... su an keşke sildiğim şekli ile kalsaymış bir daha beraber olma kararı almasaydım onunla dedim. bu hastalıklı ilişkinin içinde kalmayı ben tercih ettim... maalesef sorun hislerimdi.
Dünyada karşı cinsten milyonlarca insan var. daha güzel duyguları başka kişilerle yaşama ihtimalimiz var. o yüzden benim nacizane tavsiyem: kendinizi önce sorunlu bir ilişkiden çıktıktan sonra dinlenmeye alın. acınızı üzüntünüzü dibine kadar yaşayın. bir süre kimseye bulaşmayın, en önemlisi kimseye yaralı gitmeyin... kendinize zaman tanıyın. sonra o çukurdan çıkmak için karar alın.insanın enerjisi değiştikçe kendi kendine koyduğu o blokaj kalkınca karşısına çıkan kişiler de durumlar da değişiyor.
hayat karşımıza umarım güzel şeyler çıkarır da bu sıkıntıların telafisi olur bir nebze. ben artık yorulmayacağım bir ilişki istiyorum ve kendimi buna hazırlayacağım...

Son düzenleme:

Yukarı Alt