• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Popüler Konu Binnaz Abla

nilil

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2009
36
39
45
Merhaba
Mart ayından beri binnazda iyi denilen bütün falcılara baktırdım.Şevdar,zişan,elfin demet,zümra lal,meral saydam,haleh çetiner,irem çerkez,eylem tüzün,melek yıldız,deniz sonay,nil güneş,nehir ateşoğlu,gilda koç,firuze erkmen ,serkan batu 2 defa ,ışıl parla,zehra görgün ,adını hatırlamadığım bir çok falcı ve en son dün tumay cennet..ilişkimde çok üzüldüm ,üzüldükçe fal baktırıp umutlandım.çünkü çoğunun dediği seni düşünüyor,unutamıyor görüşeceksiniz.Dün en son Tumay cennete baktırdım.Hiç bir detay vermedim ama Durumu o kadar güzel anlattı ve tüm analizleri öyle doğruydu ki..İlişkimde olan durumu birebir anlatarak bu kişinin kesin karar verdiğini,bu işin olmayacağını söyledi.Onun falından sonra bir güç geldi bu kişiye aylar sonra mesaj attım ve sonuna kadar zorladım.Kararının kesin olduğunu ilişki istemediğini söyledi.Şu an bu satırları ağlayarak yazıyorum ama aylardır takip ediyorum onun için yazmayı borç bildim.Bir de hakkını yiyemem tumay dışında nisan ayında baktırdığum elfin demet te güzel bakmış verdiği zaman ve sonuçlar ,yaşanılanlar dediği gibi gelişti.Bir de fal sepeti özlem yılmaz a baktırmıştım binnaz dışında o da iyiydi.Niyetim size bir falcı tavsiyesi değil sadece bilgi aldığım bu platformdan baktırdığım fallarla ilgili bilgi vermekti.Umarım herkes acısına ,üzüntüsüne en kısa zamanda bir şifa bulup mutlu olur ve bu fal batağından kurtulur.iyi günler

Lizyaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2017
2.256
3.463
Merhaba
Mart ayından beri binnazda iyi denilen bütün falcılara baktırdım.Şevdar,zişan,elfin demet,zümra lal,meral saydam,haleh çetiner,irem çerkez,eylem tüzün,melek yıldız,deniz sonay,nil güneş,nehir ateşoğlu,gilda koç,firuze erkmen ,serkan batu 2 defa ,ışıl parla,zehra görgün ,adını hatırlamadığım bir çok falcı ve en son dün tumay cennet..ilişkimde çok üzüldüm ,üzüldükçe fal baktırıp umutlandım.çünkü çoğunun dediği seni düşünüyor,unutamıyor görüşeceksiniz.Dün en son Tumay cennete baktırdım.Hiç bir detay vermedim ama Durumu o kadar güzel anlattı ve tüm analizleri öyle doğruydu ki..İlişkimde olan durumu birebir anlatarak bu kişinin kesin karar verdiğini,bu işin olmayacağını söyledi.Onun falından sonra bir güç geldi bu kişiye aylar sonra mesaj attım ve sonuna kadar zorladım.Kararının kesin olduğunu ilişki istemediğini söyledi.Şu an bu satırları ağlayarak yazıyorum ama aylardır takip ediyorum onun için yazmayı borç bildim.Bir de hakkını yiyemem tumay dışında nisan ayında baktırdığum elfin demet te güzel bakmış verdiği zaman ve sonuçlar ,yaşanılanlar dediği gibi gelişti.Bir de fal sepeti özlem yılmaz a baktırmıştım binnaz dışında o da iyiydi.Niyetim size bir falcı tavsiyesi değil sadece bilgi aldığım bu platformdan baktırdığım fallarla ilgili bilgi vermekti.Umarım herkes acısına ,üzüntüsüne en kısa zamanda bir şifa bulup mutlu olur ve bu fal batağından kurtulur.iyi günler
Cikan cikmayan yorumculari yazdigin icin tesekkurler, Tumay'i denemedim ama Elfin benim Binnaz'da favorimdir. Bana da daha onceki iliskimle alakali cok olumsuz bir yorum yapmisti ve sirasiyla ne dediyse yasamistim, olumlu olumsuz ne varsa soyler zaten hic sevmiyorum olumsuz yorum yapmayi ama grdugumu soylemek duurmundayim demisti. Su an senin icin cok zor bir durum tahmin edebiliyorum cunku ben de boyle bir iliskinin icindeydim daha once, surekli duzelir diye umutla yasamak cok yipratmisti. Zor olsa da yuzlesmek en guzel, iyi ki uzerine gitmis ogrenmissin gercekten ne istedigini. Insan yuzlestikten ve her sey netlestikten sonra rahatliyor. Once tabi cok uzuluyorsun o hissi cok kotu, dunya basina yikilmis gibi ama sonrasinda hafifledigini hissediyorsun. Umarim en kisa zamanda bu uzuntuyu atlatirsin, sonrasinda daha huzurlu olacaksin kesinlikle tabi zaman gerekiyor.

Kanatlarimdantutma

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2019
268
429
İnanın bende de patlasaydı keşke demeyi çok isterdim😢
Tümaya 2 yada 3 kez baktırdım. Bende de söylediği gibi gelişti hep. Keşke ama dediğin gibi sende de patlasaymış😔 Özlem yılmaz bana bakmıyor iade ediyor fallarımı🤦‍♀️Çok da önemliydi...
Şimdilik sadece serkan batuyu tekrar yakalamak istiyorum,pek mümkün olmuyor. Telefonla bakan elif’i merak ediyorum ama biraz erteledim. Bir de didem’in numarası olan arkadaşlar bana gönderebilir misiniz? Şimdilik baktırmayacağım ama bulunsun