• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Popüler Konu Binnaz Abla

tirsegoz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2020
3
1
25
Peki iliskiye dair bir sey demis miydi? Yoksa iletisim icin mi vade vermişti sadece? Bana da 2 vakit dedi. 2 ay sürmez dedi

3 tam 1 robot

anne ben manyak oldum
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2011
4.933
18.964
Biray demir ağustosun başında baktırdığımda bana Eylül 23 üne kadar kesin kesin iletişim var çok eminim demişti ama olmadı :KK70:

votetoda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2015
862
989
Kızlar aklıma takılan bir şey oldu, sizlere sormak istedim. YARGIC fal baktırma sebebim olan kişinin kafasını karıştıran iki isimden biri olduğunu söylemişti. Beklediğim kişi beni ilk buluşmada bu isimden bir ünlüye benzetmişti, YARGIC’ın diğer olabilir diye söylediği isim ise benzetildiğim ünlünün filmdeki adı. Hatta beklediğim kişi bana “bu filmde oynayan kıza benziyorsun” demişti. Sizce ben saçma mı düşünüyorum? 🥱 Ama iki farklı ismi benim falımda görmesi de benim kafamı karıştırdı açıkçası...
Çok ilginç 😧 Bende de şaşırtıcı detayları bilmişti .

minikiii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2012
263
368
Kızlar aklıma takılan bir şey oldu, sizlere sormak istedim. YARGIC fal baktırma sebebim olan kişinin kafasını karıştıran iki isimden biri olduğunu söylemişti. Beklediğim kişi beni ilk buluşmada bu isimden bir ünlüye benzetmişti, YARGIC’ın diğer olabilir diye söylediği isim ise benzetildiğim ünlünün filmdeki adı. Hatta beklediğim kişi bana “bu filmde oynayan kıza benziyorsun” demişti. Sizce ben saçma mı düşünüyorum? 🥱 Ama iki farklı ismi benim falımda görmesi de benim kafamı karıştırdı açıkçası...
Bence sizin olan konuşmanızı görüp böyle söylemiş olabilir sana ama isimlerde garip şekilde şaşırtıyor.

geceninkralicesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2017
2.444
2.283
Bence sizin olan konuşmanızı görüp böyle söylemiş olabilir sana ama isimlerde garip şekilde şaşırtıyor.
Bir tek dileğim var hepimiz, fal baktıran herkes, umut eden herkes beklediği her neyse kavuşsun ve bu günleri hep beraber gülümseyerek hatırlayalım. 🙏 Artık bir şeyleri bir şeylere bağdaştırmaktan, falın çıkmasını beklemekten ve fal baktırmadığım zamanda bile son baktırdığım falları dinlemekten inanın çok yoruldum...
“Bazen sadece yorgun oluyor insan, ne küs ne yalnız ne de aşık...”