• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Bioder Kullananların Paylaşım Alanı

iremmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2006
249
0
Arkadaşlar aranızda bioder kullanan var mı,gerçekten tüy azaltmada etkileyici mi. almayı düşünüyorum da tavsiye edebilir misiniz
 

moondance

kuzucuklarım
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2006
319
1
iremcim kardeşim yeni kullanmaya başladı
etkisi olacak gibi görünüyor...
zaten kaynım eczacı ve bioder satıyor sürekli kullanan bir müşterisi var.o bayan çok faydasını gördüğünü söylemiş kaynıma bizde kardeşime öylelikle almıştık zaten
 
S

SENACE

Ziyaretçi
Bioder bende kullandım hâla devam ediyorum.
Kesinlikle paran boşuna gitmiyor.
 

onetimes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
773
16
ben satıyorum eczanede ama sabırla en az 6 ay kullanabileni pek görmedim. bana bi sürü numune vermişlerdi dene diye denedim azalma oldu ilk başlarda sonra bıraktım eskiden bi fark yok.. nerde her akşam masaj yap yedir pek vaktim olmadı anlıycağın. azalma oluyorda tam biteceğini sanmıyorum.
 

nazey

Evli,Mutlu,Çocuklu
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2006
135
0
Bende daha 1 aydır kullanıyorum.Şimdilik bi fark yok gibi.Sürekli kullanımlarda,azalma olduğu söyleniyor ama tamamen bitireceğini bende pek sanmıyorum.
 

burcu_burcu

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
8
0
arkadaşlar benim gittiğim güzellik salonunda müşterilerine uyguluyorlar. Onlardan bilgi aldım. Bioder mutlaka sir ağda yapıldıktan sonra kullanılması gerektiğini, ancak bu yolla tüyleri azaltığını ifade ettiler en az bir yıl da sonuçlar daha net alınıyor dedi. Ben faydasını şu şekilde gördüm. Özellikle yüze yapılan sir ağdadan sonra sonra kullanılıyor. Daha az acı veriyor ve kızarıklıkları azaltıyor. Gerçekten yok etmiyor ama gözle görülür bir şekilde tüylerin çıkmasını azaltıyor.
 

tutcshee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2006
112
1
iremcim kesinlikle fayda edio benim kuzen kullandı ve halada devam edio çok az kaldı yaaa hiç gibi bişiyparam boşa gitmez emin ol canım
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!
 

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
602
14
benimde ablam ve halam kullanıyo.. ikisindede azalma oldu...sabırla devam etmek lazım.. ben yapamıyorum mesela:KK70:
 

iremmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2006
249
0
Teşekkür ederim arkadaşlar bana fikir verdiğiniz için,önce reklamlarda abartma olabilir diye düşündüm ama şimdi bende kullanmakta yarar görüyorum.
 
Yukarı Alt