Bioder Kullananların Paylaşım Alanı

onetimes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
onetimes kaynım da bursada eczacı :)
ben yaklaşık 10 yıldır aynı eczanede çalışıyorum. zaten Bursa doğumluyum. eğer yolun düşerse buluşma yaptığımızda senide bekleriz Bursa ya. ben bi ilçedeyim o yüzden kaynını tanımam sanırım :1yes2:

melody

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Bioder vucudun her yerinde kullanılabiliyor mu? yani...şey..malum bölge için olabilir mi?

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
Bioder vucudun her yerinde kullanılabiliyor mu? yani...şey..malum bölge için olabilir mi?

canım halam oraya kullandı zaten.. her bölgeye uygulayabiliyosun... ama vücudunun görünmeyen bi bölgesinde bi kaç gün dene.. bişe olmazsa devam et.. ben yüzüme kullandım.2. günün sonunda bütün yüzümü sivilceler bastı.. tabi benim cilt tipim baya baya hassas.. o yüzden ufak bi bölgede dene derim ben..

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
evet azaltmasına bişey diyemiyeceğim ama eğer yüze sürüyorsanız

sivilceler yaratıyor.. ve bir süre kullanmayı kesseniz de kolay kolay yokolmuyor...içindeki kullanma klavuzuna bakarsanız ciltteki sebumu arttırır diyo.. sebum ciltteki yağ salgısı demek biliyorsunuz...
yani cildi yağlı veya sivilceye meyilli kişiler kullanmasın derim

iclo

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım benim kızım kulanıyo üç aydır azalma oluyo am sabır edip düzenli kulanmak gerekiyor

ilona

psikolocik deli
Pro Üye
Emoji Skoru
11
eee benimkiler zaten az ve çok seyrek azaltıyosa ozaman benimkileri tamamen bitirir heralde hemen alıyım ben :dance:

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
al tabi ilonacım.. gerçekten azaltıyo.. ama silvia nın dediği gibi yüzüne sürünce sivilce yapabilir bende yaptı çünkü hemde çok feci... yüzün dışında diğer yerlerine kullan bence...

iremmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Sonunda aldım ve kullanmaya başladım arkadaşlar 4-5 gün oldu .yüzümde de kullandım sivilce yapmadı daha .merak ettiğim tüm soruları bioder uzmanına internet sitelerinden ulaşıp sordum anında cevap veriyorlar ücretsiz müşteri telefon hattı da var iletişim muhteşem hemen cevap geldi
bakalım bekleyip görecez sonucu. gelişmelerden sizi haberdar ederim.

ilona

psikolocik deli
Pro Üye
Emoji Skoru
11
al tabi ilonacım.. gerçekten azaltıyo.. ama silvia nın dediği gibi yüzüne sürünce sivilce yapabilir bende yaptı çünkü hemde çok feci... yüzün dışında diğer yerlerine kullan bence...
allaha şükür yüzümde bişi yok ama uyarın için sağol arkadaşım
işin garibi olması gereken yerlerde yok kollarımda var benim rengleri koyu değil çok sıkta değiller ama rahatsız ediyolar beni kollarda işe yararmı peki:uhm:

Yukarı Alt