Bioder Kullananların Paylaşım Alanı

tutuklu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2006
387
8
ben kaş çevresine kullanıyorum,kaşımı aldırdırktan sonra çevresine sürüyorum. 1 ay kesin kaş aldırmaya gerek kalmıyor,düzenli kullanmadığım için tekrar aldırmaya gidiyorum. kaşlarda çok iyi oluyor.

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
602
13
allaha şükür yüzümde bişi yok ama uyarın için sağol arkadaşım
işin garibi olması gereken yerlerde yok kollarımda var benim rengleri koyu değil çok sıkta değiller ama rahatsız ediyolar beni kollarda işe yararmı peki:uhm:
düzenli kullanırsan yarıyo canım.. benim ablam kullanıyo.. çokda güzel azaldı kollarındaki kıllar.. Başka bi tanıdığımda malum bölgesine kullandı onda da azalma var... Bence kullan..

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.446
9
arkadaşlar..bioderin yan etkisi olan yağlanma ve sivilceden şikayetiniz varsa eğer...

bioderle aynı işi gören EPİTEN adında da bir krem var...üstelik epitenin cilt tiplerine göre ayrı ayrı çeşitleri var....

bu da aklınızda olsun...daha alıp kullanmadım ama her zaman alternatif bir isim bilmek iyidir

therita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
82
1
Başka bi tanıdığımda malum bölgesine kullandı onda da azalma var... Bence kullan..
ama sanırım o bölgeye kullanılması sakıncalı sitesinde öyle yazıyor
yoksa bende kullanmak istiyorum zararı olmayacağını bilsem :uhm: çoğaldılar bea :çok üzgünüm:

zzeyy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2006
285
7
Kızlar ben de başlamak istiyorum ama yakın zamanda çocuk da istiyorum. Aslına bakarsanız belki kaç ay çocuk olmayacak ama yine de tehlikeye atamıyorum işte. Ya olursa diye. Siz ne önerirsiniz?

CaRMiN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
602
13
ama sanırım o bölgeye kullanılması sakıncalı sitesinde öyle yazıyor
yoksa bende kullanmak istiyorum zararı olmayacağını bilsem :uhm: çoğaldılar bea :çok üzgünüm:

canım o bölgeye kullanmak şu şekilde sakıncalıdır... aşşaalara sürmemek şartıyla... üst kısmına kasıklarına falan kullanabilirsin... aşşalara sürme çünkü oranın ph'ı bilmem nesi farklıymış, ondan yaramayabilir.. ama kasıklarına falan kullan...

bengxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2006
95
0
ben de 6 aydır düzenli olarak sir yaptırdıktan sonra yüzüme uyguluyorum ama bi faydasını gormedim

mimozam

K a R m A ş ı K.....
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2006
419
4
kızlar bende yüzüme kullanmaya başladım.bir hafta oldu.tüylerde bir yumuşama hissediyorum.sanki şimdiden geçiktiriyor.umarım faydasını görürüm.birde ben bu siteyi bioderle ilgili yaptığım araştırmalarda keşfettim.yani şimdiden bi kazanç sağladı.hepinize kolay gelsin bacılar.herkese tüysüz günler diliyorum!!!

A

apuş

Ziyaretçi
Bende 1 Aydir Kullaniyorum Kol Bölgeme Ve Faydasini Gördüm Umarim Devam Ettirebilirim

Yukarı Alt