Bir başlangıç ve bir bitiş hikayesi...

usuyenprenses

Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2014
5.234
3.879
Bence hiç üzülmeyin giden paranız olsun oda helal olmasın der geçersiniz elbet yanına kalmaz yaptıkları. Emin olun evlenseniz daha kötü olurdu herşey.
evet yarına kalacak ama kimsenin yanına kalmayacak
Allah var çok şükür

tomvejerry

Love is.. <3
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2011
6.378
2.892
Normal bir insan olsaydi nisanliniz zaten sizin o kiskanclik krizlerinize katlanmazdi. Ben bu anlattiklarinizi degil, diger konularda sacma kiskancliklarinizi bildigimden o zamanlar size yorum yapmistim. Tum bunlara katlanan biri normal olamaz demistim. simdi siz bu kadar sey aciklayinca fikrim kesinlikle bir psikopatla birlikte olmus oldugunuz. Olmadi diye sukur dualari edilesi bir beraberlik olmus

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
107.380
96.917
56
Şükrediyorum Allaha binlerce kez şükür ama neden neden diye sormaktan kendimi alıkoyamıyorum

Geçecek bu günler,sen yeterki fazla düşünme kafandan yüreğinden bir an önce çıkar herşeyi.
İşte o zaman kendini daha ferah ve mutlu hissedeceksin.

saft

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2012
2.550
2.993
ya halimden anca yaşayanlar anlıyor Allah razı olsun
çok şükür siz de atlatmışsınız adınıza sevindim
her gün kendi kendimin yaralarını daha çok sardığımı hissediyorum
yaralarımı sarması için başkasına değil kendime ihtiyacım varmış
evet bundan sonra göz boyayanlara inanmamak lazım ben fazla duygusalım

Cümlemizden canım. Ben de öyleyim iki sevgi kelimesine kul köle olurdum. Ama bu tehlikeli bir şeymiş. Kötü insanlar bunu kullanıyor.

Kimseyi de takma, kendinden emin dur. Mutluluklar diliyorum 😍

Umayumay35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2014
2.285
2.986
34
Özet isteyenler için :Neden aynı iş yerinden biriyle çıkmamalıyız ve neden insanları değiştirmeye uğrasmamalıyız sorusunun cevabını yasamış konu sahibi.Bir musibet bin nasihatten iyidir derler... Böylece kimseyi değiştiremeyeceğini öğrenmiş olmuş.
Hiçbir sekilde pişman olacak bir şey yok evlenip boşanmaktan iyidir. Verilmiş sadakası varmış bence. Psikoğa devam, çünkü dengeli bir akıl ve ruh hali her seyin üstesinden gelebilir...