Bir derdim var

Bi_huzur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2020
5
2
23
Kocanız gözlerinin içine bakarak seni istemiyorum dese ne yaparsınız, Çekip gider misiniz yoksa herşeyin iyi olmasınımı beklersiniz ?

Sanem1kaya

Sevgi şımartıyorsa, dozu fazla gelmiş demektir
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2020
157
411
Kocanız gözlerinin içine bakarak seni istemiyorum dese ne yaparsınız, Çekip gider misiniz yoksa herşeyin iyi olmasınımı beklersiniz ?
Umarim o kadar bencil ve karaktersiz olmaz ama istenmedigim yerde de durmam insallah ekonomik özgürlüğünuz vardır

Bi_huzur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2020
5
2
23
Herşeyin iyi olmasını mı istiyorsunuz ?
Hadi varsayalm ki oldu o cümleyi unutabilecek msnz? 😔
Unutamıyorum kocam çok bencil beni çok eziyor ailesine karşı çok ezdiriyor evde hiç huzurumuz yok sırf huzurumuz bozulsun diye diye sudan sebepten tartışma çıkarıyor

TeAmoIG

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
2.990
5.774
Unutamıyorum kocam çok bencil beni çok eziyor ailesine karşı çok ezdiriyor evde hiç huzurumuz yok sırf huzurumuz bozulsun diye diye sudan sebepten tartışma çıkarıyor
😔😔😔 bu insanlar neden yuvalarına sahip çkmazlar.. mutlu değilsen yapacağın işi sen bilirsin canm

ayseMsb

على كلٍ, كنت أفكر, كل شي يحصل لسبب
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2019
3.714
17.412
herseyin iyi olmasini beklemek en zoru.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :78 Kg. Şimdiki Kilom :77 Kg.

gizemliasli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2018
7.089
20.982
üzerine bi de o cümleyi kuruyo.Mor kar yağmasını beklemeye gerek yok, hayata 1 defa geliyoruz

NilCeren

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2008
1.020
690
Adam sizi istemiyor ve siz hala ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Ekonomik özgürlüğünüz var mı?

pimpiriklihanim

🎈🎈🌼
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2019
56
403
emin ol hiç bişey iyi olmuyo düzelmiyo daha çok sarpa sarıyor. ve hiç bişey unutulmuyo eğer o cümleyi kurduysa yanında bile durma

LivreAmour

C'est la vie
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
27 Nisan 2020
355
899
Ve bunlara rağmen siz evli kalmaya devam ediyorsunuz :KK14:

uhde

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2009
5.097
462
seni istemeyenin halen koynuna nasıl girebiliyorsun ki... kimse vazgeçilmez değildir topla eşyalarını yoluna bak..

Elhan

Mevsim hep mi bahar
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
16 Mart 2008
10.201
46.098
51
Bir dakika dahi geçirmem o insanla...