Bir derdin mi var??

simelya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Etrafina bak ve sahip olduklarin icin sükret...

simelya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evet marul...bunlari okuyunca bir an durdum düsündüm...gercektende bazen yetinmeyi bilmiyoruz galiba...hep daha fazlasini isteriz...oysaki !!!

marul

HAYALLERİM,EYLÜL VE BEN:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
bazen hepimiz yaparız , isterim isterim , bitmek bilmez . sonra an gelir düşünürüm salaksın derim , annen , baban , kardeşin , eşin güzel bir ailen var , aç değilsin , açıkta değilsin . utanırım kendimden , düşündüklerimden . sahip olduklarımıza şükretmeliyiz . serçe parmağımızdaki tırnağımızın olduğuna bile şükretmeliyiz . :1yes2:

@TUANA@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
haklısınız ya şuyum yok, buyum yok.... biz alıştık artık istemeye.....
Geçen gün babannemle sabah kahvaltı ettik bulaşıkları makinaya koydum ve " çok yoruluyorsunuz dimi?" dedi birden şaşırdım. "Su evin içinde akıyor, çamaşırı, bulaşığı makina yıkıyor " biz su almak için Tunca'ya gider su doldurur gelip çamaşır için kazanlar dolusu, bulaşık için ayrıca su kaynatır, bulaşık deterjanı olmaz, tencere tavayı kumla ovardık dedi.
Galiba biz doyumsuz olduk.
ASLINDA BİZİM BOL BOL ŞÜKRETMEMİZ GEREKİYOR.

B

burcum34

Ziyaretçi
Allah'a şükretmeyi öğrenmemiz gerekiyor sanırım ve bunu çocuklarımıza da öğretmemiz:1yes2:

E

EU2

Ziyaretçi
cok duygulandim canim cocuklarimada gösderdim.hayatta ibret alinacak okadar cok sey varki.....ama biz hep mutsuzuz.allaha sükretmemiz gerekirken.....

tuluat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Ben de çok üzüldüm ve etkilendim. Elindekilerle yetinmeyen ve devamlı şikayet edenlerin mutlaka görmesi, okuması gerekir bence. Kıymet bilmek ve şikayet etmeden elimizdekilerle yetinmeyi bilmeliyiz,öğrenmeliyiz.
Paylaşım için teşekkürler, çok anlamlıydı, hayatın gerçekleriydi işte :KK43:

realist

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
112
sevgili simelya ,teşekkürler.Her ne kadar şükrediyoruz desek de bazen unutuveriyoruz.Çok şükür.

HELENN

Sağlıkla Gel Yavrumm ..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
gerçekten kötü hissettim kendimi hele o resimde kardeşine sarılmış olan uzun bir süre hafızamdan gitmeyecek

asilzade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım çok etkilendim.kesinlikle çocuklarıma göstercem.sürekli giyimve marka isteyen kızım,yemek seçip tabağındakileri bitirmeyip,bunları bulamayanda var dediğimde onlara götür diyen oğluma.halimize şükredip ders almalıyız...

Yukarı Alt