Bir erkege duygulari belli etmek

Bankacihanim07

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2020
231
106
26
Bu sizce yanlış mı? Daha önce açılıp sevgili oldum. Ama sonra o sevgilim beni aldattı.
Şimdi birinden hoslanıyorum. Onu takipte çıkardığım için günler sonra neden çıkardın diye mesaj attı. Bi arkadaşım da boşlukta kaldigi için yazmıştır dedi. Kafam çok karışık. Ona mesaj atmalı miyim? İlgimi belli etsem benden kacar mi? :KK43:

paloma

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2011
160
6
Bu sizce yanlış mı? Daha önce açılıp sevgili oldum. Ama sonra o sevgilim beni aldattı.
Şimdi birinden hoslanıyorum. Onu takipte çıkardığım için günler sonra neden çıkardın diye mesaj attı. Bi arkadaşım da boşlukta kaldigi için yazmıştır dedi. Kafam çok karışık. Ona mesaj atmalı miyim? İlgimi belli etsem benden kacar mi? :KK43:
Evet kaçar bence.. cevap yazıp temkinli olmak daha iyi.. önce onu gözlemleyin, onun ilgisi varsa siz de duruma göre belli edebilirsiniz..

Muhasebeci25

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2019
111
69
26
Belli edebilirsin tabi karşı tarafın cesaretlenmesi için ama sonra bırak o sana gelsin