Bir erkegi gercek anlamda tanimak icin kac yil gerekli?

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
105
Evet arkadaslar, sizce kac yilda bir erkegi taniyabiliriz?
Genelde 3 yili askin beraberlikler evlilikle son buldugu zaman mutluluk daha fazla oluyor sanki.

Siz ne düsünüyorsunuz?

cmcmcns

_CanCu (: _
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım büüykler derdi aynı evde kaşık tıngırmadan anlaşılmazmışş..
bende çok doğru olduğunu düşünüyorum..çünküü bizim bi arkadaş 8 yıl çıktılar yeni evlendiler hala yeni tanıyorlar birbirlerinii bence karşındakinn doğallığla alakalı bişiy diye düşünüyorumm..kendini gizlerse yıllarca anlayamayız:1closedeyes:

yexsxil erik

Kamille
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
bence iliskilerde birbirini iyi taniyabilmek gecen yillarla degilde yasanmisliklarla daha cok alakali...

allesgute

sinir bozucumuyum ne??
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
canım büüykler derdi aynı evde kaşık tıngırmadan anlaşılmazmışş..
bende çok doğru olduğunu düşünüyorum..çünküü bizim bi arkadaş 8 yıl çıktılar yeni evlendiler hala yeni tanıyorlar birbirlerinii bence karşındakinn doğallığla alakalı bişiy diye düşünüyorumm..kendini gizlerse yıllarca anlayamayız:1closedeyes:
bu söze katılıyorum büyüklerin dediği gerçekten doğru yani ben eşimle 10 yılı aşkın zamandır birlikteyim 8 yıllık ewliyiz hala bazı huylarını yada davranışlarını yeni keşfediyorum karşındaki insanı tanıyabilmek o insanın oyunculuğuyla alakalı bişidir ayrıca çıkarken nişanlıyken yada birlikteyken sergilenen davranışlar asla ewlilik olayı gerçekleştikten sonraki gibi olmuyo ne yazıkki bu sadece erkek için geçerli diil bayanlar dürüst olalaım sonuçta ozamanlarda birbirimize hep iyi yönlerimizi gösteriyoruz daha özenli oluyoruz ewlenince hatta üzerinden uzun yıllar geçince bu özen azalıyo :mymeka:

haydeç

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
ben 20 yıldır hala tanımaya çalışıyorum ..:mymeka:

pearl:)

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
bence zaman yetmez 80 yasına bıle gelse ınsan esının bılmedıgı bır yonunu ögrenebılır insan bu yapısı karmasık.Hem kendını bıle tam tanıyamaz kı kımse birzamanlar asla yapmam dediğini gün gelir yapar

seybay

umut et! sabret! şükret!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
bence iliskilerde birbirini iyi taniyabilmek gecen yillarla degilde yasanmisliklarla daha cok alakali...
arkadaşa kesinlikle katılıyorum..4 sene flört ettik eşimle..sadece cafeden cafeye süslenip püslenip heyecanlı buluşmalar yaşamadık.ayrıca aynı evi de paylaştık.yumurta da yedik kebabta...göbeğini kaşırkende gördüm...romantizmini de..neyse tüm zıtlıkları da yaşadık anlayacağınız..ve sonrada evlendik...5 yıldır evliyim...yaşanmışlıklarla çok alakalı..

zaten kim kimi tam olarak tanıyabilirki...yaşadıkça daha bir değer alır...
kendimizi bile zaman zaman yeni keşfettiğimiz olmaz mı sanki...

Son düzenleme:

Banan

Eşine Sırılsıklam Aşık..!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
bence bu soru erkekten erkeğe değişir...

yagmurlinka

aşkının bidanesi:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
erkek mılletını tanımak hıc kolay degıl valla tam tanıdım dıyon ertesı gun yenı bıseysı cıkıyo:eek:klava::jeyyar:

Yukarı Alt