Bir erkek nasıl elde tutulur?

Kelebeekkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
41
4
20
Herkese merhaba
Benim birkaç yıllık bir ilişkim var ama sürekli ayrılıp barismalarla devam eden bir ilişki
Ne senle ne de sensiz hesabı anlayacağınız
Geçenlerde yine iletişime geçtik biz niye sürekli ayrılıyoruz hiç düşündün mü dedi
Neyse biraz konuştuk telefonda beni çok sıkıyorsun hani tamam her ilişkide kavga olur ama bizde kavga bitmiyor dedi ben daralıyorum sen öyle yaptıkça dedi
Benim de şu an başım çok kalabalık kimseyle konuştuğum yok hayatımı düzene sokmanın derdindeyim düzgün bir işim olsun diye dedi
Bazen oluyor kimseyle konuşmak istemiyorum ama sen o zaman bile beni rahat bırakmıyorsun dedi
Ben istiyorum ki sürekli konuşalım hep arasın hep benimle ilgilensin ilgilenmediği zaman da trip atıyorum o da bana triplerinden rahatsız olduğunu söyledi
Sizce haklı mı bir erkek elde nasıl tutulur ben üstüne düştükçe kaçıyor sanki napmaliyim?

Siyah Kugu

siyah kugu
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2015
6.581
6.010
Valla ben de surekli beni darlayan,bunaltan her dk mesaj arama bekleyen insandan kaciyorum. Azcik kendinizle kendiniz ilgilenseniz?

Sirinhanim

İnsanlar hayal kirikligidir😔
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mart 2020
1.393
2.190
Herkese merhaba
Benim birkaç yıllık bir ilişkim var ama sürekli ayrılıp barismalarla devam eden bir ilişki
Geçenlerde yine iletişime geçtik biz niye sürekli ayrılıyoruz hiç düşündün mü dedi
Neyse biraz konuştuk telefonda beni çok sıkıyorsun hani tamam her ilişkide kavga olur ama bizde kavga bitmiyor dedi ben daralıyorum sen öyle yaptıkça dedi
Benim de şu an başım çok kalabalık kimseyle konuştuğum yok hayatımı düzene sokmanın derdindeyim düzgün bir işim olsun diye dedi
Bazen oluyor kimseyle konuşmak istemiyorum ama sen o zaman bile beni rahat bırakmıyorsun dedi
Ben istiyorum ki sürekli konuşalım hep arasın hep benimle ilgilensin ilgilenmediği zaman da trip atıyorum o da bana triplerinden rahatsız olduğunu söyledi
Sizce haklı mı bir erkek elde nasıl tutulur ben üstüne düştükçe kaçıyor sanki napmaliyim?
Nazlanan taraf sizin olmanız gerekirken erkek yapıyor bunu üstüne çok düşmeyin ilgilenmeyin geri çekin biraz kendinizi,kimseyi elde tutmak için uğraşmayın değmez, sevgiliniz uğraşsın sizi elde tutmak icin böyle yaptıkça sonucunu görüyorsunuz.

Mandarins

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2012
809
1.267
Bana da “acaba beni sevmiyor mu, acaba soguk mu” die dusunceler geliyor bazen. Ama baya daraliorum. Hic olmayacak zamanda hemde, hic sorun yokken fln. Kendi enerjimi yiorum karsiya da yansitiyorum. Cok tat kacirici bi durum. Bana da tavsiye:KK43:

lavieenrose26

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2020
684
767
Bana da “acaba beni sevmiyor mu, acaba soguk mu” die dusunceler geliyor bazen. Ama baya daraliorum. Hic olmayacak zamanda hemde, hic sorun yokken fln. Kendi enerjimi yiorum karsiya da yansitiyorum. Cok tat kacirici bi durum. Bana da tavsiye:KK43:
öff ben bile okurken daraldım. Adam ne yapsın? Biraz rahat olun. Sevgililer/eşler/arkadaşlar birbirlerinin hayatını kolaylaştrımalı. Eğer öyle olmazsa neden devam etsin ki? Tavsiye belli. Kendinize yeni uğraşlar bulun. Kimseyi bunaltacak kadar üstüne düşmeyin.

Mandarins

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2012
809
1.267
öff ben bile okurken daraldım. Adam ne yapsın? Biraz rahat olun. Sevgililer/eşler/arkadaşlar birbirlerinin hayatını kolaylaştrımalı. Eğer öyle olmazsa neden devam etsin ki? Tavsiye belli. Kendinize yeni uğraşlar bulun. Kimseyi bunaltacak kadar üstüne düşmeyin.
Kafamdakilerin 10 da birini bilse zaten yanimda durmaz. Bunlar benim hislerim asla soylemem asla soru sormam asla hissettirmem asla ustune dusmem. Ama gel gor ki icimdeki hislere engel olamiyorum

Kelebeekkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
41
4
20
Bakın mesela bugün hiç yazmadı ben de yazmadım eskisi gibi olmayacam o iletişim kurana dek ben iletişimi baslatmaycm ne kadar ilgi o kadar ilgi

nnazzoo

Paşa oğlum,pamuk kızım ve kıvırcık babaları❤️
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
28 Mart 2008
1.536
3.918
Mutlu olmak istiyorsanız,empati yapın. Siz ister miydiniz sürekli trip atan,darlayan birini?

Kelebeekkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2020
41
4
20
Evet haklısınız ama sıfır ilgi olunca insan tutamıyo kendini sürekli işini bahane eden çok yoruldum deyip ilgilenmeyen insan bunaltiyor insanı ben de o yüzden dayanamıyorum ilgisizliğine mesela bugün hiç yazmadı merak edip yazmasını bekledim ama yazmadı ben de yazmadım bakalım ne zaman yazacak

therewillbeaday

Alabora olmuş bir şeyin içinde bocalayıp duruyorum
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2016
1.120
1.845
Evet haklısınız ama sıfır ilgi olunca insan tutamıyo kendini sürekli işini bahane eden çok yoruldum deyip ilgilenmeyen insan bunaltiyor insanı ben de o yüzden dayanamıyorum ilgisizliğine mesela bugün hiç yazmadı merak edip yazmasını bekledim ama yazmadı ben de yazmadım bakalım ne zaman yazacak
Siz çalışıyor musunuz?

ogrencigelin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2020
7
5
26
Erkeği elde tutulacak bir balık gibi görmemekle işe başlayabilirsiniz, siz tutmayınca kaçıp gideceğinden mi korkuyorsunuz ki? Bunlar maalesef birilerinin bizim aklımıza soktuğu yanlış ve kalıplaşmış yargılar. Sizi seven ve sizinle birlikte olmak isteyen biri zaten olur, zaman zaman kendi kabuğuna çekilmek istemesini normal karşılayın. Böyle taktikleri vs. bırakın ilişkinizin güzelliğine odaklanın derim. Sizin zorunuzla yanınızda olan bir adamla yaşayacağınız ilişkiden zaten hayır gelmez, o zaman da bırakın gitsin

gizemliasli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2018
6.715
19.097
kimseyi zorla elinde tutmaya çalışma çok yanlış, ama bu yazdığına göre acaip darlıyosun adamı birinin bana bu tavırla yaklaşmasının düşüncesi bile boğdu beni

philosophergirl

"I'm alone!" you will shout one day.
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2017
1.368
3.307
28
Haklisiniz ben biraz farklı düşünüyorum konuşmayınca ilgilenmeyince istemiyor beni sanıyorum
Hiç oyle düşünme canım bence erkekler öyle çok konussun mesajlassin istemiyor. Kendimden örnek vereyim 2015 yılı ilk konuşmaya başladığımız sene arkadaş aracı oldu. Bir kaç ay konuştuk ama öyle böyle değil. Sabah 1 mesaj akşam bir mesaj belli zoraki bir şeyler oluyor. Adam 1 hafta mesaj atmıyor falan. Ama o kadar olgun ağır başlı tam istediğim karakter ama olmadı bitti. Aradan 1 yıl geçti 2016 yılında biz tekrar konuşmaya basladik. Ama adam mesaj atmayı sevmiyor bazen çok samimi bazen soğuk bir tuhaf. Ben de kandimi nasıl yiyorum bu beni sevmiyor istemiyor ona da belirttim oda bana bazı durumlardan bahsetti tamam dedim. Uzun lafın kısası yıl 2020 şu an nişanlıyız 4 ay sonra evleniyoruz kısmetse. Ve duruma gelene kadar çok zor sınavlar verdik özellikle benim ailem kaynaklı ama biz şu zamana kadar ne kavga ettik ne ayrılmayı düşündük. Ben onu idare ettim yeri geldi o beni idare etti. Karşınızdaki kişiyi idare etmeyi bilin sonuçta hayatı sizden ibaret değil

Kingdom9821

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2019
246
514
18
Herkese merhaba
valla açıklamayı okumadım üşendim açıkcası eğer bir erkek size bunu düşündürtüyorsa o ilişki en fazla brkaç ay devam eder çünkü takıntı ve bağımlı haline gelen ilişkiler genelde tek taraflı oluyor bence salın gitsin nasıl gelişiyorsa öyle yaşayın hesap kitaba gerek yok öptüm bays

TATOSH

♥️💜💚🧡
Pro Üye
12 Haziran 2007
4.211
451
özlemelerine firsat vererekk ..
arkadasiniz birakin biraz nefes alsin bence herkesin kendine ait ozel bir zamani olmali ve istedigi gibi zaman gecirmeli..eger ustune bu kadar duserseniz bunalacaktir,kacmak icin bahaneler uretip kafasini dinlemek isteyecektir..sonra hopp aradan zaman gecip tekrar size donecektir..kisir dongu malesef.. hayat onun etrafinda donmuyor
yapmayin hem size hem ona yazik.. zamana birakin yavasca sizi tanisin ve merak etsin ..

goldensnitch

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
331
251
Herkese merhaba
Bence sevdiğin insanı "elde tutmak" zorunda kalıyorsan o ilişki pek sağlıklı bir ilişki değil. Çünkü erkek fıtratı gereği kadına karşı korumacı ve sahiplenicidir. Ve bırak erkekleri hiçbir insan trip sevmez. Eğer yalnız kalmaya ihtiyacı varsa karşındakine zaman ve alan tanımalı saygı duymalısın. Şu zamana kadar hiç ilişkimde "Elimde nasıl tutarım" diye düşündüğümü hatırlamıyorum

paloma

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2011
160
6
Herkese merhaba
Aynı şey benim başıma geldi.. ben trip attıkça onun da tepesi atıyordu.. üsütüne düşmek ilgi beklemek bitiriyor her şeyi.. meşgul ve mutlu olman lazım.. ama kararlı bir şekilde devam ettir.. hem bunu numaradan değil, gerçekten meşgul ol.. arama yazma, işin gücün olsun hep ve onsuz da mutlu ol.. fark edince saşıracak önce .. noluyo lan mutlu hem de bensiz diyecek.. yavaş yavaş yönelir sana .. işin sırrı ilgiyi beklediğini belli etmemek ve az ilgilenmek.. ALLAH yardımcın olsun..

nevriye deniz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2020
50
36
33
Sizin erkek arkadaşınızdan neden bu kadar ilgi beklediğinizi sorgulamanız gerekiyor. İnsan bazen içinde bulunduğu sıkıntılı ve sorunlu ortamdan uzaklaşmak, kaçmak için birine, bişeylere sığınma ihtiyacı hissediyor. Biz her ne kadar adına sevmek, çok sevmek, aşık olmakta desekte uzmanlar doyurulamayan sevgilerin altında başka başka sebepler buluyor. Erkek arkadaşınız sizinle ilgilenmediğinde, ona ulaşamadığınızda aklınıza sizi sevmediği, sizi istemediği yada hayatında bir başkası olduğu fikri geliyorsa sorun özgüven eksikliği olabilir. İlişkelerde ayrılığa son çare olarak yani sevginin saygının bitti aşamada başvurmak gerekiyor. Yola getirme maksatlı ayrılmaların ilişkileri çok yıprattığına inanıyorum.

Muhasebeci25

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2019
111
69
26
Herkese merhaba
Canım kesinlikle haklı biz kadınlar sürekli ilgi bekliyoruz ama erkeklerinde biraz özgürlüğe ihtiyacı var ve erkekler genelde bir sorunla karşılaştıklarında bunu yalnız başlarına çözmek için zamana ve yalnız kalmaya ihtiyaç duyarlar ama sizin bu süreçte ona destek olmanız gerekirken biraz üzerine gitmişsiniz sanırım. Haklı olduğunu kabul edip biraz geri çekildiğinizde emin olun size geri gelicektir ve o size geldiğinde sorun çıkarmak yerine sevgiyle onu karşılarsanız güzel Bi iletişim kurmuş olursunuz