Bir garip ev mevzusu - içinden çıkamadım destek fikirlerine ihtiyacım var

Mini_mini

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2017
2.215
3.204
1800 kira ne demek ya :KK14:
Ben Ankara da yeni dairede 630 a oturuyorum. Bir ay icinde Allah nasip ederse tasinacagiz oranin da kirasi en fazla 900 olacak. 1800 kira versem kesin ac kalir batardik biz Allah yardimciniz olsun İstanbulda yasam gercekten zormus :işsiz:

choccywhoccydoodah

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
19 Kasım 2013
14.192
19.684
Önümüz kış,dairede ilk oturan siz olacaksınız ve bahce katı rutubet yapabilir yalıtım iyi değilse demeye gelmiştim,dün okumuştum konuyu,ki vazgeçmişsiniz.
Bence doğru karar vermişsiniz. Tabiki kira zammı olacağı zaman baktınız çok yüksek çıkıyor aynı muhitte başka daire bulabilirsiniz belki uyguna. Hemde düzeniniz bozulmamış olur.

ciceklientari

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2014
2.921
5.452
Sanırım biz de sizin yaptığınız gibi birşey yapacağız.
Site tarzı bir yere taşınmak en makulu.
Ben hiç bodrum dairede oturmadım keza eşimde.
O yüzden biraz da eşim istemiyor.

Burada bahsedilenleri göz önünde bulundurarak, su basar, komşuların pisliği olur, böcek derdi olur, rutubet derdi olur vs. gibi konulardan da kabul etmiyor ve sanırım ben de artık eşimden yana ikna oldum.
Sevindim, hayirli olsun simdiden
Tasinacaginiz siteyi haftasonu , guzel havalarda yada okul cikisi gibi saatlerde bi gezin derim
Cocuk sayisina , cocuklarinizla uyumlu yas gruplarina, disaridaki bisiklet vs sayisina dikkat edin
Bazi sitelerde hic cocuk olmuyor yada disari cikmiyor
Birde cok buyuk sitelerden ziyade butik sitelerde iletisim ve guvenlik daha iyi oluyor
Ayrica sifir daire rikstir
Eksileri zamanla cikar
Az oturulmus, temiz , yada bakimi tadilati yapilmis yapilacak cok yuksek olmayan ara kat her zaman avantajdir