Bir günde argan yağı mucizesi

mineboga

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
Saçlarıma argan yağını hep denemek istemiştim..çünkü saç için gerçekten çok besleyici ve faydalı bi yağ...
Saçlarımda iki ay üst üste yaptığım açıcı kırıkları ve yanıkları var..resmen lastik gibi uzuyor ıslakken yanıklar.
Argan yağı,badem yağı ve çam terebentini karıştırıp saçımın hernoktasına masaj yaparak uyguladım,birgece boyunca saçımda bıraktım sabah yıkadım ve sonuca hala inanaımuyorum...harika bi değişim,üzerine toni guy yıpranmış saçlar için saç kremi uyguladım ,gerçekten şuan saçlarım çok sağlıklı görünüyo,haftada iki kez yeterli olucaktır:KK39:

mehtapebrar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Bende aynı sorundan şikayetçiyim yalnız argan yağı gerçeğini bulmak bir zor sanırım cilt içinde iyi olduğunu duymuştum

mineboga

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
Güvendiğin bi aktarcıdan aldığın herhangi bi argan yağını kullanabilirsin,yani üzerinde bandrolu var barkodu var hiç bi sorun olmaz,tabikide bu aldığımız yağların çoğu organik falan da değildir,takılma o kadar cidden sonuç güzel oluyo:oops:

mehtapebrar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Sevindim bakalım mayası bi tarifim var boğaca gibi kabaracak saç şampuanim bitene kadar onu deneyecem tabii ki dökülmesi ve hızlı uzaması için bi formül

mineboga

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
saçlar proteinle beslenir kullandığın kürden çok yediğin içtiğine de dikkat edersen proteini dengeli yersen hergün saçlarını hergün yıkarsan evet çabuk uzar,en son 7 ay önce kestirdim,kesitrdiğim boyut kadar yine uzadı benim saçlarım

Hickimse_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.639
Ben geçen yaz pantenein argan yağını kullanmıştım denizden çıktıktan sonra saçlarıma sürüp tarardım duş aldıktan sonra inanılmaz parlak yumuşacık oluyodu saçım deniz saçımı sertleştiriyordu ama pantenin argan yağı çok iyi gelmişti zaten birtek yazın kullanıyorum ben bunu deniz saçımı aşırı sertleştiriyor çünkü bakalım yaza tatile gidicez kısmetse tekrar alıcamm denizden sonra saçlara bakım şart oluyo :KK39:

Nuriyebal

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
299
Aktar dışında hangi marka argan yağını öneriyorsunuz arkadaşlar??

Yukarı Alt