Bir kadın başka bir kadına neden bunu yapar!

m1y1v

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.151
ben bu insanlarin kendi ile sorunu olup negatif zehirlerini etrafa sacmaya calistiklarini düsünüyorum.
aklima baska olaylar geldi. egitim seviyemden ötürü hic tanimadigim bir ortamda ilk veya 2. karsilasmam olan bir kadin meslegimi ne ile mesgul oldugumu sordugunda ve irdeleyerk cevap almaya calistiklarinda, egitimimi sölyüorum ve ardindan cogu zaman kiskanlik dolu cümleler geliyor. bu durumdan nefret ediyorum. o cümleleri bosa sarfedene kadar git sende oku o kadar zoruna gidiyorsa.
baskasina laf sokma ihtiyaci duyan insan kendini o yönden eksik veya baska yönden eksik görüyordur. net.
Bende kıskanılacak h bir şey yok... Bunu diyenler genelde annemi kıskanan insanlar....

sanemm22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
153
Evde kaldın, tabi pek de güzel sayılmazsın, artık 30 oldun, bu yaştan sonra zaten kimse istemez seni, niye yani niye birini incittiğiniz de elinize ne geçiyor, hemcinslerinizi kırınca elinize ne geçiyor..
Insan kendini tarif edermis boyle durumlarda.Duyma görme demekki yarası var veya ona da aynı şeyi yapmışlar.

m1y1v

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.151
Ya şuda var, tabiki kıskanıyor demek değil hepsininki kendi düşüncesinde olabilir... Ama bnm kırılacağımı düşü nüyor olabilmeleri lazım... Ben Bi iki konuda 30 dan sonra gelinlik yakışmaz dedim diye çok eleştirildim, çok tepki aldım halbuki bnde 30 da ve bekarım kendimide yakıştıramam asla zayıf minyon olmama rağmen... Tabiki düşünceleri olabilir tuzu kuruların eleştirisi ise üzer sadece

standartfit

başlangıç 100 hedef 64 :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
96
canım bunlar kısmet işi sen istemesen bile kaderindeki kişi gelince oluyo engel olamazsın
ama 30a gelince kimse kartlaşmıyo bu algı çok yanlış ve iğrenç kendileri erken yaşta evlenmiş bunu söyleyenler ama aslında içten içe keşke erken evlenmeseydim diyen tiplerden gelir bu iğneleyici sözler. yani sana değil geçmişteki kendine hakaret ediyolar üstüne alınıcak bi durum yok

Kova hatunu

Pro Üye
Emoji Skoru
33.974
Keske sende onlarla ayni fikirde olmasan...
Kendine ruhen cok buyuk kötülük yapiyorsun böyle...

m1y1v

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.151
Keske sende onlarla ayni fikirde olmasan...
Kendine ruhen cok buyuk kötülük yapiyorsun böyle...
İnsanın kendine verdiği zararı başka kimse veremezmiş, ama o kdr reddedilme yalnızlık ne özgüven kalıyor ne Bi ümit...

m1y1v

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.151
canım bunlar kısmet işi sen istemesen bile kaderindeki kişi gelince oluyo engel olamazsın
ama 30a gelince kimse kartlaşmıyo bu algı çok yanlış ve iğrenç kendileri erken yaşta evlenmiş bunu söyleyenler ama aslında içten içe keşke erken evlenmeseydim diyen tiplerden gelir bu iğneleyici sözler. yani sana değil geçmişteki kendine hakaret ediyolar üstüne alınıcak bi durum yok
Tam tersi minyonum.... Ama çok zoruma gidiyor, çevredeki tek bekar benim... Bnden 12 yaş küçükler bile evli..

Gama kralice

Yüce oğlak kadınından nağmeler... 👀
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.524
Cok cahilsin keşke ölsen derim bende dilimin kemiigi yok sinirlenince :KK70:

Gama kralice

Yüce oğlak kadınından nağmeler... 👀
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.524
Tam tersi minyonum.... Ama çok zoruma gidiyor, çevredeki tek bekar benim... Bnden 12 yaş küçükler bile evli..
Bence sorun sende sen bile kendine yapıstırmıssın. Burda ne insanlar var evli ama acı ceken aman nede olsa cevreye kanıtlamısya kendini çeksin öyle degıl mi?

Yukarı Alt