Bir kadın başka bir kadına neden bunu yapar!

Sevmek76

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
271
İnsanın kendine verdiği zararı başka kimse veremezmiş, ama o kdr reddedilme yalnızlık ne özgüven kalıyor ne Bi ümit...

Ben seni anlıyorum insan kendine zarar veriyor benim akrabalarım da evde kaldın dedi dedi nihayetinde birini buldum işimi bozdular bu benim dilsiz lal olmamdan kaynaklanıyor. Kimseyi dinleme

m1y1v

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
930
Ben seni anlıyorum insan kendine zarar veriyor benim akrabalarım da evde kaldın dedi dedi nihayetinde birini buldum işimi bozdular bu benim dilsiz lal olmamdan kaynaklanıyor. Kimseyi dinleme
Evet acele edincede öyke birinin eline düşerimki bekar halimi ararım, ama bir bebeğim olsun çok istiyorum mm

standartfit

başlangıç 100 hedef 64 :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
89
Evet acele edincede öyke birinin eline düşerimki bekar halimi ararım, ama bir bebeğim olsun çok istiyorum mm
sakin ol canım nasipse illaki olacaktır birini tanırken çok düşün taşın iyice araştır yaşım da geldi beklemenin bi manası yok diye düşünme sakın çok var öyle yaşı 30a yaklaşmış ya da 30u geçmiş diye bikaç ay içinde ne kadarcık tanıdıysa evlenen ve sonra mutsuz olan her şey evlilik değil dur bi evlenelim de tanışırız diyen bile var gerçekten üzücü kendinin değerini bil ve sadece duygusal yaklaşma bu olaya

m1y1v

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
930
Ya birde utanıyorum ama mutlu çiftleri çok kıskanıyorum, ya birbirlerini ne kadar sevdiği belli gözlerinin içi gülüyor..... Fesatm ıyım, yoksa mutluluğu çok uzun zamandan beri gözleyen bir biçare olduğumdanmıdır bilemiyorum...

standartfit

başlangıç 100 hedef 64 :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
89
Ya birde utanıyorum ama mutlu çiftleri çok kıskanıyorum, ya birbirlerini ne kadar sevdiği belli gözlerinin içi gülüyor..... Fesatm ıyım, yoksa mutluluğu çok uzun zamandan beri gözleyen bir biçare olduğumdanmıdır bilemiyorum...
hayır fesat değilsin mutluluğu herkes hak eder ve mutluluk istemen çok doğal biriyle tanışmayı deniyo musun?

ferdaw

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
31
Evde kaldın, tabi pek de güzel sayılmazsın, artık 30 oldun, bu yaştan sonra zaten kimse istemez seni, niye yani niye birini incittiğiniz de elinize ne geçiyor, hemcinslerinizi kırınca elinize ne geçiyor..
Benim de fazlasıyla aşına olduğum sözler, bir kadın bir kadına niye böyle şeyler söyler? demişsiniz. Asıl kadın söyler, bana annem bile daha beterlerini söyledi. Nedeni bariz biraz ve anlaşılır. İnsan kendinden zayıf olanlar yanında kendini güçlü hisseder. Ya da şöyle düşünün insan niye gösteriş yapar?

Kadınlar evlilik ve çocuk yapmayı bir başarı sayıyor. Doğru düzgün okumamış ya da okumuş fark etmez, hayatta herhangi bir başarısı olmayan insanlar, doğuştan sahip oldukları güzellik ile gurur duymayacak da neyden duyacak? Ya da doğanın bir kanunu olan hamile kalıp çocuk yapmaktan duymayacak da neyden duyacak? Birçoğunun ellerinde kocalarından ve çocuklarından başka bir şey yok. Çok daha fazlasına sahip olan kadınlar da var, başarı kariyer vs. Onlar da yapıyor bunu onlara diyecek bir şeyim yok. Çoğu zaman hiç muhatap olmam.

Hayatımda hep bunun aksi için çalıştım, bir kadından ziyade bir insan olarak başarılı olmak için. Ama birçok nedenle Allah nasip etmedi. Etmiyor.

ferdaw

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
31
Fesatlıkla alakalı değil, herkes mutlu olmak ister. Mutluluğu istemek ne suç ne günah.

nicknamedn

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
112
Evde kaldın, tabi pek de güzel sayılmazsın, artık 30 oldun, bu yaştan sonra zaten kimse istemez seni, niye yani niye birini incittiğiniz de elinize ne geçiyor, hemcinslerinizi kırınca elinize ne geçiyor..
kıskancliktan soylendigi belli

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-12-2019

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 218 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 16-18 mm oldu. Ağırlığıda yaklaşık olarak 0.94 gr. Bebeğiniz bir sıvı ile çevrili olsada akciğerleri hava alıp vermek için çalışmadığından dolayı boğulma söz konusu değildir. Bebeğpinizin ihtiyaç duyduğu oksijen bebeğe göbek kordonu yardımıyla sizin tarafınızdan gönderilir. Bebeğinizin kol ve bacakları bugünlerde hareket etmeye başlayacak. Ultrason da bu hareketleri görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Serpico19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.793
Hayatta tek başarısı evlenmek ya da cocuk dogurmak olan ınsanlardan cokca duyacagın soz ama takma ıcınde kalan ukteler dılıne vurmustur😁

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-08-2019

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 77 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık göz yuvalarında hareket edebiliyor. Kasılmalar başladığında ve hangi durumda doktorunuzu arayacağınızı doktorunuzla kararlaştırın. Ayrıca bebeğiniz erkek ise doğumda sünnet seçeneğini düşünebilirsiniz. Diğer kültürlerde doğum : Bir çok kültürde emziren anneler ile ilişkiye girmek tabudur.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

m1y1v

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
930
Fesatlıkla alakalı değil, herkes mutlu olmak ister. Mutluluğu istemek ne suç ne günah.
Hiç sorma.... Bende ne sormuşsam forumda bile bana takıntılı olanlar var her msjımı alıntılayıp hiç üşenmeden neyseki bloke etmek gbi Bi güzellik var.. Keşke gerçek haysttada böyle engelliyebilsek...

Yukarı Alt