Bir Kadın Değil,Bir Hayat ..

A

aylacım

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: aylacım
  • #1
Bir Erkeğin Düşünsel Yeteneği,Estetik Birikimleri Ne Olursa Olsun, Hayatta Durduğu Kat,İçinde Durduğu Kattır,Tanıdığı İlk Kadın,Annesinin Onu Bıraktığı Kat..

Giyim Zevkinin Bulunmadığı Bir Bahçede Doğduysanız,Giyim Zevkinin Gelişmiş Olduğu Bir Bahçeye Sizi Ancak Bir Kadın gotürür.

Sofralarının İnceliklerle Donatılmadığı Bir Katta Doğduysanız,İncelikli Sofraların Bulunduğu Kata Sizi gotürecek Oanda Bir Kadındır..

Birlikte Olduğunuz Kadın Değiştiğinde,Değişen Yalnızca Kadın Değildir,Hayatın Neredeyse Bütünü Değişir,Bir Başka Kata,Bir Başka Bahçeye Geçersiniz,Orada Herşey Farklıdır.Dinlediğiniz Müzik,Okuduğunuz Kitap,Yediğiniz Yemek,Gittiğiniz Yerler,Buluştuğunuz Arkadaşlar,Hatta Taktığınız Kravat Bile Değişir..

Bir Erkeği Hayatın içinde Kadınlar Gezdirir,Hayatın Katları Arasında Kadınlar Dolaştırır.

Zevkli Bir Kadına Rastlarsanız Zevkiniz,Bilgili Bir Kadına Rastlarsanız Bilginiz,Esprili Bir Kadına Rastlarsanız Espriniz,Zeki Bir Kadına Rastlarsanız Zekanız Gelişir,Yeni Huysuzluklar,Kaprisler,Kavga Nedenleri,Acılar da Öğrenirsiniz...

Hayat Kutsal Kitaplarda Anlatıldığı Gibi Kat Kattır.Babil'in Asma Bahçeleri Gibi Teraslar Halinde Yükselir.Bir Terastan Bir Terasa Sizi Kadınlar gotürür.Ve, Bugün Durduğunuz Teras,Seyrettiğiniz Manzara,Gördüğünüz Hayat,Yanınızdaki Kadının Terası,Manzarası,Hayatıdır;Hayatın Hangi Katında Durduğunuzu,Yanınızdaki Kadının Durduğu Kat Belirler.

Hayatınız Seçtiğiniz Kadındır.Bir Kadın Değil,Bir Hayat Seçersiniz Çünkü...
 

Ixsxxixk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
25 Ekim 2006
Mesajlar
68
Emoji Skoru
1
  • Konu Sahibi: aylacım
  • #2
Ne güzel yazmış Ahmet ALTAN...

Böyle anlamlı bir yazıyı bizimle paylaştığın için teşekkürler...
 

ECRXIXNA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Şubat 2007
Mesajlar
112
Emoji Skoru
2
  • Konu Sahibi: aylacım
  • #4
Süper ....
 
Yukarı Alt