Bir kadın neden bile bile öteki kadın olmayı tercih eder ??

szryk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
968
1.085
38
Selam arkadaşım. Bu sorunun cevabını yıllar önce bende uzun uzun düşünmüştüm. Heyecan arıyor olabilir, özgüveni eksikadar olabilir, ahlaki değerlere önem vermiyordur, maddiyat beklentisi olabilir. Bir sürü detay var ama en güzel açıklaması; kadının düşmanı yine kadındır.

Evva ahir

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Kasım 2019
10.726
35.269
25
Gerçekten çok merak ediyorum bu sorunun yanitını bir kadın bile bile neden evli bir adamla beraber olur ki heleki çocuklu 😣 evdeki kadinın suçu ne onuda merak ediyorum ....
Aranıyordur da ondan hele o evli bir adam dediğinde arayanı arıyordur o da ondandır evdeki kadının suçu yoktur alsın çocuklarını derhal o evden ayrılsın o adamında yüzünü şeytan görsün

tuanatuana1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2020
26
4
Selam arkadaşım. Bu sorunun cevabını yıllar önce bende uzun uzun düşünmüştüm. Heyecan arıyor olabilir, özgüveni eksikadar olabilir, ahlaki değerlere önem vermiyordur, maddiyat beklentisi olabilir. Bir sürü detay var ama en güzel açıklaması; kadının düşmanı yine kadındır.
Aahh ahh 😑

denizaslim

Fenomen
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
2.523
9.180
Bence bunu oturup kocanıza sormalısınız. Herkes sürekli kadınları suçluyor ama bakalım eşiniz o kadına neler söylüyor neler vadediyor ve sizi nasıl suçluyor. Kimse kimsenin beynine zorla giremez. Eşiniz istemese o kadın da hayatında olmaz. Bunu sakın unutmayın...

Düşmanı uzakta aramak yerine en yakınınıza bakın. Çünkü tanımadığınız biri size düşman olamaz.... Bu hep böyledir

Pandalardan

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2020
83
172
21
Gerçekten çok merak ediyorum bu sorunun yanitını bir kadın bile bile neden evli bir adamla beraber olur ki heleki çocuklu 😣 evdeki kadinın suçu ne onuda merak ediyorum .... acaba kadinın geçmiste yaşadığı bi tramva mi yoksa fesatlıkmı ne ya ne

Umrunda olmadığın için tercih eder. Kocası düşünmüyorken ben neden düşünüyorum der tercih eder. Öteki kadın o değil de evdeki olduğunu düşündüğü için tercih eder. Parasal yardım vardır eder, eder de eder.
Size sadık olmak zorunda olan kocanız, kadının bu durum umrunda olmaz.

sacibelinde

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2014
215
219
Bence de. Bir tanıdığım evli bir erkek bile birlikteydi, adam farklı bir şehirde yaşadığı için tabi idare etmesi kolay. Adam 3-4 ayda bir kadının yanına geliyordu karisini çocuklarını bırakıp, esini sevmediğini mutsuz olduğunu vs söyleyerek 5 sene götürdü iliskiyi. En üzüldüğüm adamın eşi oldu. Günaha ortak olan tanıdığımdan uzaklaştım, ama tek sıkıntı kadında değil adamda da. Gül gibi esin çocukların var senin ne işin var başka kadınla. Allah’ın cezasi.

feruzecerci

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
818
1.306
Bizimkinde de şöyle oldu, bununla ilgili konu da açtım ama kadınla ilgili detay vermemiştim. Kadın eskiden beri eşimi seviyordu, eşimle nişanlandığımızda bunu eşime söyleyebilecek kadar da gözünü karartmış. Eşim de beni sevdiğini söylemiş bu kişiye, daha sonra eskiden beri arkadaş olduklarından kadın bir şekilde yolunu buluyor gayet arkadaşça başka bir adamı sevdiğinden bile bahsediyor. Bu kadın aynı zamanda eşimin üniversiteden arkadaşının kız kardeşi. Bu yüzden denk gelip konuştuklarında artık kendini sevmediğine emin olan eşim kadınla konuşmakta bir sakınca görmüyor. Ama ne hikmetse benimle de tanıştırmıyor. Bu şekilde diyalogları devam etmiş. Arkadaş ayağına ne muhabbetler, güya dertleşiyor ama arada da bizimkini yokluyor. 6-7 yıllık muhabbetleri varmış ve bana kalırsa ben aldatıldım.Eşim aldatmadığını söylese de... Arkadaş anlayamıyorum hakikaten, erkek nişanlanınca açılıyorsun ve reddediliyorsun. Üstüne artık onu sevmediğini başkasını sevdiğinden bahsedip dertleşiyorsun derken muhabbeti uzatıp laçka hale getiriyorsun. Tamam ben eşimi savunmuyorum o bi kere hayatından çıkardığında ne sebeple olursa olsun hayatına sokmamalıydı ya da konuşurken sam,mi olmamalıydı, ama kadınınki de bana saplantılı bir hâl gibi geldi. Biz 4 senedir birlikteyiz, nişanlandık evlendik sosyal medyasında sürekli benimle fotoğraflar paylaşan eşimin benimle olan hiç bir fotoğrafını beğenmeyip yalnız olduğu tüm fotoğrafları beğenerek hâlâ beklenti içinde olması... Acıyorum. Neyse ki hayatımızdan tamamen çıkardık bu kadını.
Eşlerimizin kadın arkadaşlarına aman ha dikkat edelim. Ben dikkat etmedim ve bunları öğrendiğimde evliliğimiz bitme noktasına geldi. Bilmiyorum belki bir fırsat arıyordu kadın, fiziksel bir yakınlaşma... Ben böyle düşünüyorum kadın da erkek de eşine ne kadar aşık olursa olsun, ateşle barut yanyana durmaz. Kadın yıllarca bu yakınlaşmayı bekledi, neyse ki fiziksel yakınlaşma olmadı tek tesellim bu.

Belindas

Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar 🙏
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2020
758
1.057
Bence bunu oturup kocanıza sormalısınız. Herkes sürekli kadınları suçluyor ama bakalım eşiniz o kadına neler söylüyor neler vadediyor ve sizi nasıl suçluyor. Kimse kimsenin beynine zorla giremez. Eşiniz istemese o kadın da hayatında olmaz. Bunu sakın unutmayın...

Düşmanı uzakta aramak yerine en yakınınıza bakın. Çünkü tanımadığınız biri size düşman olamaz.... Bu hep böyledir
İkiside öteki kadın filmin esas kahramanı koca dediğiniz kişi... Bu evlilik değilki harem... O kadına görevde siz öteki kadınsınız... Bi üçüncü daha girerse siz ilk iki kadın ötekiler olursunuz.... Dördüncü oluncaya okey oynanır falan filan...... Yahu bu kadın nasıl öteki olmuş kocaya zorla bişey mi yapmış pat yolda kazara mı çarpmış..... Koca sadık olmak için evlilik yapmadımı karısıyla.... Niye durduğu yerde durmamış.... Kandırıyolarmı şekerle kocayı.... Hayat boyu böyle a olmaz b olmaz c.... İsim değişir o kocanın huyu değişmez.... Napıcaz ömür boyu öteki beriki kadınla mı uğraşacağız.... Sorunun kangreni habis huylu olanı koca