Bir Küçük Balayı Meselesi

mucizelazim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
581
655
Sen büyüklere bakma 10 gün yaptık inan bi 10 gün daha yapardık :KK45: Biz de karar veremediğimiz için kendi aracımızla geze geze her gün başka yerde kalarak tatil yaptık çokta güzeldi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-05-2020

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 186 gün kaldı.

Sırt ve pelvik ağrılara ek olarak, relaxin karpal tüneli denilen bilek alanından işaret parmağınıza giden sinirlerde de değişikliğe sebep olabilir. Baş parmağınızda, işaret parmağınızda ve orta parmağınızda karıncalanma, uyuşma ve/veya acı başlıca belirtileridir. Bir düğmeye basarken, fermuar çekerken veya bileğiniz yardımıyla tencere veya kahce fincanı kaldırmaya çalışırken zayıflık hissi meydana gelir. Bu tarz belirtileri değerlendirmesi için lütfen doktorunuzla paylaşınız. Bebeğinizin saç folikülleri gelişmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Pia22

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
1.443
6.061
Deniz olmayan bir yer düşündüysem kesinlikle kapadokyaydı.
Ama 3 saati geçen bir yolculuk beni korkutuyor.
Çok teşekkür ederim:KK49:
Kapadokya ya normal zamanda da gidilir gunu birlik sen bilirsinde villa siddetle tavsiye ederim :)

KaramelDelisi

Başlangıç= 82.6 H1=70 H2=60 H3=50
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2016
169
300
Sen büyüklere bakma 10 gün yaptık inan bi 10 gün daha yapardık :KK45: Biz de karar veremediğimiz için kendi aracımızla geze geze her gün başka yerde kalarak tatil yaptık çokta güzeldi
Dediğiniz gibi Antalya'dan Muğla'ya kıyı şeridinden gitsek inanılmaz güzel yerler var. Hem yeşil hem deniz olarak. :KK24:

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.646
2.129
Balayimizda karadeniz turu yaptik ama oyle heryeri gorelim edelim diye degil gezdik nereyi begendiysek orda yedik orda kaldik 😊 hayatimin en guzel 5 gunuydu. 3 gunde sıkılip kavga etmek fikti cok sacma. Sonucta bu insanla omur gecireceksiniz.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-02-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 82 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni artık ritmik nefes almayı ve vücut sıcaklığını yönetiyor. Bunun anlamı eğer bebeğiniz bugün doğar ise bebeğinizin beyni nefes alma ve nefes almayı devam ettirme işlemini tıbbi bir müdahale olmadan sürdürebilir. Bunun diğer anlamı bebeğiniz kendi vücut sıcaklığını (çok sıcak veya soğuk olduğunda) kendisi düzenleyebilir. Bebeğiniz doğumda ulaşacağı boyutun yaklaşık üçte ikisi boyutuna ulaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

pawlover

🍃
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2018
3.831
7.971
Tur gibi bişey düşünürseniz likya önerebilirim. Ve bence 3 gün balayı için çok az kim dediyse yanlış demiş 🙈 He balayı he aynı ev ikisinde de bolca boşluğun oluyo tartışmaya meyili olan her yerde tartışır kendinizi öyle şeylere şartlamayın 🤗

KaramelDelisi

Kayıtlı Üye
14 Aralık 2016
169
300
Tur gibi bişey düşünürseniz likya önerebilirim. Ve bence 3 gün balayı için çok az kim dediyse yanlış demiş 🙈 He balayı he aynı ev ikisinde de bolca boşluğun oluyo tartışmaya meyili olan her yerde tartışır kendinizi öyle şeylere şartlamayın 🤗
Kendimi şartlamamıştım aslında böyle bir şeyi ilk kez duydum biraz tuhaf geldi 3 günden fazla sıkılırsın dediler. Ben evcimen bir tipim evet ama hayatımda bir kez balayı yaşayacağım diğer zamandakiler tatil olacak. Nişanlımın iş durumundan dolayı 7 günü geçmez diye düşünüyorum zaten.
Turla tatil pek istemiyorum ama şartlar değişebilir tabi ki.
Teşekkür ederim :KK5:

KaramelDelisi

Kayıtlı Üye
14 Aralık 2016
169
300
Balayimizda karadeniz turu yaptik ama oyle heryeri gorelim edelim diye degil gezdik nereyi begendiysek orda yedik orda kaldik 😊 hayatimin en guzel 5 gunuydu. 3 gunde sıkılip kavga etmek fikti cok sacma. Sonucta bu insanla omur gecireceksiniz.
Tatil olarak bir gün karadeniz e gitmeyi ikimizde çok istiyoruz.
Balayı olarak bilemedim.
Huysuz olan normalde de kavga eder dediğiniz gibi.
Gün meselesi de zaten bir günü git-gel yola saysak dolu dolu geçirebilecek 2 gün kalıyor geriye.
Çok az
Teşekkür ederim:KK39:

SiriusBlackK

❤❤ Şukurler Olsun..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2019
2.646
2.129
Tatil olarak bir gün karadeniz e gitmeyi ikimizde çok istiyoruz.
Balayı olarak bilemedim.
Huysuz olan normalde de kavga eder dediğiniz gibi.
Gün meselesi de zaten bir günü git-gel yola saysak dolu dolu geçirebilecek 2 gün kalıyor geriye.
Çok az
Teşekkür ederim:KK39:
Biz yakin oldugumuz icin karadeniz tercih ettik ama aslaaa bigune sigmaz 😄 bende dugune aylar kala dugunu unutup balayi planlari yapiyodum bence daha anlamli ve guzell. Insallah cok guzel gecer 😘

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-02-2020

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 82 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni artık ritmik nefes almayı ve vücut sıcaklığını yönetiyor. Bunun anlamı eğer bebeğiniz bugün doğar ise bebeğinizin beyni nefes alma ve nefes almayı devam ettirme işlemini tıbbi bir müdahale olmadan sürdürebilir. Bunun diğer anlamı bebeğiniz kendi vücut sıcaklığını (çok sıcak veya soğuk olduğunda) kendisi düzenleyebilir. Bebeğiniz doğumda ulaşacağı boyutun yaklaşık üçte ikisi boyutuna ulaştı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

KaramelDelisi

Kayıtlı Üye
14 Aralık 2016
169
300
Biz yakin oldugumuz icin karadeniz tercih ettik ama aslaaa bigune sigmaz 😄 bende dugune aylar kala dugunu unutup balayi planlari yapiyodum bence daha anlamli ve guzell. Insallah cok guzel gecer 😘
3 ay gibi bir süre var ama erken plan yapmak çok önemli yoksa işler hiç istediğim gibi gitmiyor:duduk:
Bende güzel geçmesini umuyorum malum cicim ayları:KK49:
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim:KK5:

KaramelDelisi

Kayıtlı Üye
14 Aralık 2016
169
300
Bu arada bir gün derken ileride başka bir tatil olarak söyledim yoksa dediğiniz gibi bir güne sığmaz artı o kadar yolu bir gün için gitmem:KK69:

Yukarı Alt