Bir üstteki üyenin hayırlı dileği için Fatiha..

piolin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
Fatiha Kuranın birinci suresi olması ve Kurana ilk başında Fatiha ile başlanıldığı için açan açış yapan anlamında Fatiha ismi verilmiştir. Fatiha Kuranın anahtarı mahiyetindedir.
Peygamberimiz (asm) Fatiha hakkında buyurmuş: "Fatiha suresi her türlü derde şifadır"

Arkadaşlar biliyoruzki müslümanın müslüman kardeşi için yaptığı dua kabul olur. Biz de bu vesileler ile bir üstteki arkadaşımızın hayırlı dileği için bir fatiha okuyalım.Allah kabul etsin inşallah..

Ben de bir alttaki arkadaşım için fatiha okudum bundan sonra herkes bir üstteki üye için okuyabilir..

idilga

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
nev81 Allah hayırlısıyla muradına eriştirsin :)bende sana okudum bir Fatiha

sevimli cnmmmm tummmm dileklerinnn hayallerin umutlarin gercek olsunnn mutluluk seninle olsunnnn :))))
tumm dileklerininnn kabulu icinnnn 1 fatiha yaninada ayetel kursini yolluyorummm
meleklerin yaninda olsunnn
muckss

er_ca

6-11-2012
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
güzel bir konu olmuş. yüreğine sağlık konu sahibi:) sana ve üstte ki arkadaşa birer fatiha da ben yolluyorum:)

Rabbim kalbinizde ki tüm güzellikleri karşınıza çıkarsın.

en büyük hayalleriniz hayırlısıyla tez zamannda gerçek olsun.

idilga

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
19
güzel bir konu olmuş. yüreğine sağlık konu sahibi:) sana ve üstte ki arkadaşa birer fatiha da ben yolluyorum:)

ben dayanamicam sanada 1 fatiha 1 ayetel kursi ve bebisinin icinde 1 ayetel kurs yolluyorummmmm
allah hayirlisiyla saglikla mutlulukla huzurla neseyle bebisini kucagina almayi nasip etsinnnn insallahhh
ve bebisininde sansi bahti acik omru uzun saglikli tahti guclu olsunnnnnnnnnn
yolunuz acik olsunnnnnn
darisida basima olsun insallahhhh :))
mucks
allaha emanet
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

didecinna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
191

dilekleriniz gerçek olsun hayırlısıyla.. okudum ben:)

er_ca

6-11-2012
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
36
ben dayanamicam sanada 1 fatiha 1 ayetel kursi ve bebisinin icinde 1 ayetel kurs yolluyorummmmm
allah hayirlisiyla saglikla mutlulukla huzurla neseyle bebisini kucagina almayi nasip etsinnnn insallahhh
ve bebisininde sansi bahti acik omru uzun saglikli tahti guclu olsunnnnnnnnnn
yolunuz acik olsunnnnnn
darisida basima olsun insallahhhh :))
mucks
allaha emanet
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
amin canım. Allah seni de TEZ zamanda karnını,kucağını doldursun sağlıklı sıhhatli güzel kaderli evlatlara sahip olasın inşallah.

(fatiha yolluyorum bebek için özel)

dilekleriniz gerçek olsun hayırlısıyla.. okudum ben:)
rabbim isteklerinizi hayırlısıyla tez zamanda karşınıza çıkarsın (amin fatiha...)

Yukarı Alt