Biraz Da Takı Yapalim..ucuza Gelsin:)

Cevrimhici

Şampiyon Belli 2. Kim?
Pro Üye
Emoji Skoru
227
El emeği takılarım..:

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Son düzenleme:

Cevrimhici

Şampiyon Belli 2. Kim?
Pro Üye
Emoji Skoru
227
Arkadaşlar Kendi Yaptiklarimi Gönderemiyorum Ama Webcam La çekebilirsem Yolluycam:)

E

ecitah

Ziyaretçi
hülyacım çok güzel canım geçen yıl benim kızşarda yapmıştı kolye ve küpeler çok da güzel olmuştu baya yaptılar ama kendileri için yapıyolar yani satmadılar hiç güzel bir uğraşı bencede istediğin modeli en azından kendine yapabilirsin kutlarım seni:yes: :yes: :yes:

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
21.584
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Cevrimhici

Şampiyon Belli 2. Kim?
Pro Üye
Emoji Skoru
227
ecitah .!.:
hülyacım çok güzel canım geçen yıl benim kızşarda yapmıştı kolye ve küpeler çok da güzel olmuştu baya yaptılar ama kendileri için yapıyolar yani satmadılar hiç güzel bir uğraşı bencede istediğin modeli en azından kendine yapabilirsin kutlarım seni:yes: :yes: :yes:
ECİTAH SAĞOL CANIM SİZLERİN İLGİSİYLE BİR ŞEYLER YAPACAĞIZ BAKALIM..SAĞOL CANIM..:smile:

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
16
bende taki yapiyorum evet cok zevkli bir ugras ....birseyler uretmek guzel....

Cevrimhici

Şampiyon Belli 2. Kim?
Pro Üye
Emoji Skoru
227
zepp79 .!.:
bende taki yapiyorum evet cok zevkli bir ugras ....birseyler uretmek guzel....
Haklısın canım bugün bir tane daha bitirdim..ama digital makinam olmadığı için ve web camera sorun çıkardığı için gönderemiyorum..en kısa zamanda yaptığım takıları paylaşmak istiyorum..

Yukarı Alt